Сторінка
34
к) формування ціннісного ставлення студентів до фізичної культури в цілому, у тому числі і до навчального предмету "Фізичне виховання", і до відповідних занять як пріоритетне завдання педагога, що викладає даний курс.
8. Для реалізації цих положень пропонується технологічна система, що містить відповідні теоретичні і методичні матеріали і вправи.
9. Впровадження запропонованої системи роботи з студентами педагогічного ВНЗ дозволило суттєво підвищити мотиваційні основи засвоєння курсу "Фізичне виховання", сформувати у студентів ціннісне ставлення до фізичної культури і спорту, потребу у неперервному фізичному розвиткові як під час аудиторних. занять, так і шляхом самостійної роботи.
10. На основі проведеного дослідження можна визначити ряд актуальних проблем, які вимагають подальшої наукової і методичної розробки. Це стосується:
а) розгортання досліджень аксіологічних основ вивчення інших навчальних предметів І професійної підготовки в цілому майбутніх педагогів;
б) екстраполяції отриманих даних на інші галузі професійної підготовки;
в) розгляд і розвиток ціннісних ставлень студентів до фізичної культури і спорту з врахуванням тендерних, соціально-демографічних, регіональних чинників;
г) подальше розширення діагностичної методичної бази дослідження і формування ціннісних основ навчання, і т. ін.
Вирішення визначених проблем буде сприяти підвищенню якості професійної підготовки і особистісного розвитку студентської молоді.
Інші реферати на тему «Педагогіка, виховання»:
Дослідження асортименту клумбових рослин в озелененні м. Харкова
Педагогічні основи економічного виховання шляхом використання методу формування свідомості
Значення води, її охорона та економне використання
Типи мовленнєвих помилок в учнівських переказах і творах та їх причини
Формування лексичних навичок японської мови за допомогою казок