Сторінка
1
План-конспект №1
уроку музики проведеного в 5-А класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
1. Сольфеджування вправи.
2. Розучування пісні «їхав козак на війноньку»—українська народна пісня.
3. Чотиридольний розмір 4/4, тактування.
4. Слухання музики: українська народна пісня «Ой, на горі та й женці жнуть». Мета уроку: а) навчальна.
1. використати форми і методи активізації учнів з різних видів діяльності.
2. Оцінити рівень знань, підготовитись.
3. вчити співати природнім голосом.
4. Привчати самостійно робити висновки.
5. Створити атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
1. Розвивати різноманітні здібності.
2. Формувати здібність слухати музику.
в) виховна.
1. Виховувати культуру поведінки.
2. Вміти підібрати естетичні слова.
3. Виховувати любов до музики, рідного краю. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
2. Розспівування.
3. Сольфеджування вправи.
4. Подача нового навчального матеріалу.
5. Розучування пісні.
а) Вступне слово.
б) Ілюстрація пісні.
в) Аналіз твору.
г) Розучування по фразах.
6. Слухання музики.
а) Вступна бесіда.
б) Ілюстрація твору.
в) Аналіз твору.
г) Повторне слухання.
7. Підсумок уроку.
1
План-конспект №2
уроку музики проведеного в 5-А класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
1. Сольфеджування вправи.
2. Допрацювання над піснею «їхав козак на війноньку».
3. Шістнадцяті ноти, крапка біля ноти.
4. Слухання музики: «На Верховині» Євген Станкевич. Мета уроку: а) навчальна.
1. Використати методи і прийоми активізації учнів з різних видів діяльності.
2. Вчити співати природнім голосом розвивати вокально-хорові навички.
3. Оцінити готовність учнів до уроку.
4. Створити атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
1. Розвивати співочі навички.
2. Формувати вміння «чути» музику.
в) виховна.
1. Вчити правильної культури поведінки.
2. Вміти підібрати естетичні слова.
3. Виховувати любов до музики, рідного краю. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
2. Розспівування.
3. Подача нового навчального матеріалу.
4. Слухання музики.
а) Вступна бесіда.
б) Ілюстрація твору.
в) Аналіз твору.
г) Повторне слухання.
5. Підсумок уроку.
6. Домашнє завдання.
Хід уроку.
Починаю урок музичним вітанням.
1
План-конспект №3
уроку музики проведеного в 6-Б класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
1. Сольфеджування вправи.
2. Розучування пісні «Гей, шуми, Великий луже» сл. П. Ребра, муз. Палігника.
3. Ознайомлення з новим навчальним матеріалом: крапка біля нот та пауз.
4. Ознайомлення з життєвим та творчим шляхом Ісаака Йосиповича Дунаєвського.
5. Слухання музики: увертюра до кінофільму «Діти капітана Гранта». Мета уроку: а) навчальна.
1. В процесі уроку використати всі форми і методи активізації учнів з різних видів музичної діяльності.
2. Оцінити підготовленість учнів до уроку, рівень знань учнів.
3. Вчити співати природнім голосом, працювати над подальшим розвитком вокально-хорових навичок (співоча постава, дихання).
4. Привчати самостійно вирішувати проблемні завдання, робити висновки.
5. Ознайомити з основними етапами творчого напряму композитора І. Й. Дунаєвського.
6. Створити атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
1. Розвивати співочі навички з урахуванням вікових особливостей учнів.
2. Формувати здібність слухати і «чути» музику, слідкувати за розвитком муз. образу .
в) виховна.
1. Виховувати здібності музичні, вокальні, художній смак, культуру поведінки.
2. Виховувати любов до музики, рідного краю, свого народу, традицій та звичаїв.
3. Вчити правильно добирати слова естетичних емоцій до твору.
Тип уроку: комбінований. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
2. Розспівування слів по нотах.
3. Повторення вивченого матеріалу.
4. Подача нового навчального матеріалу. Розучування пісні.
а) Вступне слово.
б) Ілюстрація пісні.
в) Аналіз музичного і поетичного образів.
1
План-конспект №4
уроку музики проведеного в 6-Б класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою Сергієм Михайловичем