Сторінка
2
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
1. Сольфеджування вправи.
2. Допрацювання пісні «Гей, шуми, Великий луже» сл. П. Ребра, муз. Палігника.
3. Ознайомлення з новим навчальним матеріалом: ліга і фермата.
4. Ознайомлення з життєвим та творчим шляхом Аркадія Дмитровича . Філіпенка.
5. Слухання музики: фінал квартету А. Філіпенка. Мета уроку: а) навчальна.
1. В процесі уроку використати всі форми і методи активізації учнів.
2. Оцінити підготовленість учнів до уроку, їх рівень знань.
3. Вчити співати природнім голосом, працювати над розвитком вокально-хорових навичок.
4. Вчити самостійно аналізувати твори, робити висновки, узагальнення.
5. Ознайомити з основними етапами творчості А. Філіпенка.
6. Створити атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
1. Розвивати співочі навички: спів по нотах, сприймання музики.
2. Формувати здібність слухати і «чути» музику.
в) виховна.
1. Виховувати любов до музики, рідного краю, свого народу, традицій та звичаїв.
2. Вчити правильно добирати слова естетичних емоцій до твору.
Тип уроку: комбінований. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
2. Розспівування слів по нотах.
3. Подача нового навчального матеріалу.
4. Повторення пісні.
5. Слухання музики
а) Вступне слово.
б) Ілюстрація пісні.
в) Повторне слухання музики.
6. Закріплення теми.
7. Оцінювання праці учнів.
1
План-конспект №5
уроку музики проведеного в 7-А класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
1. Розучування пісні «Ой, там за горою»—щедрівка.
2. Сольфеджування вправ в різних тональностях.
3. Ознайомлення з життєвим та творчим шляхом Георгія Іларіоновича Майбороди.
4. Слухання музики: романс Г.І. Майбороди «Гаї шумлять». Мета уроку: а) навчальна.
1. Оцінити підготовленість учнів до уроку, їх рівень знань.
2. Вчити співати природнім голосом, працювати над розвитком вокально-хорових навичок.
3. Привчати самостійно аналізувати твори, робити висновки та узагальнення.
4. Створити атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
1. Розвивати здібності: вокальні, технічні, художній смак, культуру поведінки.
2. Формувати вміння слухати, «чути» і відчувати музику.
в) виховна.
1. Вчити правильно добирати слова естетичних емоцій до творів.
2. Виховувати любов до прекрасного світу музики, до рідних наспівів, природи, материнської колискової, звичаїв та традицій.
План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
2. Розспівування слів по нотах.
3. Подача нового навчального матеріалу.
4. Розучування пісні.
а) Вступне слово.
б) Ілюстрація пісні.
в) Аналіз твору.
г) Розучування по фразах.
5. Слухання музики.
а) Вступне слово.
б) Ілюстрація твору.
в) Розбір і аналіз твору.
г) Повторне слухання.
6. Підсумок уроку.
1
План-конспект №6
уроку музики проведеного в 7-А класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
1. Виконання української народної пісні-щедрівки «Ой, там, за горою».
2. Сольфеджування вправ.
3. Слухання музики: «Ave, Maria» композитора Й. С. Баха в аранжуванні французького композитора Шарля Гуно.
Мета уроку: а) навчальна.
1. В процесі уроку використати всі форми і методи активізації учнів.
2. Оцінити підготовленість учнів до уроку, їх рівень знань.
3. Вчити співати природнім голосом, працювати над розвитком вокально-хорових навичок.
4. Створити атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
1. Розвивати співочі навички, художній смак, культуру поведінки.
2. Формувати здібність слухати і розуміти музику.
в) виховна.
1. Вчити правильно добирати слова естетичних емоцій до твору.
2. Виховувати любов до рідного краю, його традицій, звичаїв. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
2. Розспівування.
3. Повторення вивченого матеріалу.
4. Слухання музики.
а) Вступне слово.
б) Ілюстрація пісні.
в) Аналіз твору.
г) Повторне слухання.
5. Підсумок уроку.
6. Домашнє завдання.
Хід уроку.
Починаю урок музичним вітанням. Перевіряю присутніх і готовність учнів до уроку.
1
План-конспект №8
уроку музики проведеного в 8-Б класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
1. Сольфеджування вправи.
2. Розучування пісні «Києве мій» сл. Д. Луценка, муз. І. Шамо.
3. Ознайомлення з новим навчальним матеріалом: інтервали квінта і кварта.
4. Ознайомлення з життєвим та творчим шляхом Джузеппе Верді.
Інші реферати на тему «Музика»:
Участь кобзаря Т.М.Пархоменка у культурно-мистецькому житті Ніжина початку ХХ ст.
Формування артистичної техніки майбутнього вчителя музики в процесі фахової підготовки
Переклад як жанрово-видова категорія художньої творчості в бандурному мистецтві
Сучасна музична освіта: інноваційний аспект
Обґрунтування християнської ідеї всепрощення у символістській опері-містерії О.Гречанінова "Сестра Беатриса"