Сторінка
14

Земельний кадастр і використання земель Городницької сільської ради Городенківського району Івано-Франківської області

1) перевіряється блок “КВАРТАЛ” і наявність в ньому всіх обов’язкових дескрипторів і полів. Особливу увагу слід звернути на позначення системи координат та відповідність поданим у файлі координатам ;

2) перевіряється блок “ДІЛЯНКА” і наявність в ньому всіх обов’язкових дескрипторів і полів. Особливу увагу слід звернути на : номер ділянки, відомості про землекористувача, цільове використання, підставу виникнення права власності;

3) перевіряється блок “УГІДДЯ” і наявність в ньому всіх обов’язкових полів, код угіддя, відсутність розривів між угіддями, правильність подання вкраплених угідь;

4) перевіряється блок “СУМІЖНИКИ”. В метричних даних цього блоку повинні бути подані частина границі ділянки, що межує із даними суміжниками, а в семантичних даних подається назва суміжника;

5) перевіряється топологічний зв’язок між вузлами контурів.

Далі перевіряється правильність поданої в обмінному файлі інформації і її відповідність технічній документації, коректність подання метричної інформації блоків .

Перевірений і, в разі потреби, виправлений обмінний файл експортується для нанесення на електронну карту для перевірки координат і розміщення ділянки відносно інших ділянок, формат експорту залежить від ГІС, що використовується оператором. Якщо координати подані в СК-63, то використовуються растрові електронні карти, що створені в Регіональній філії або електронні карти крупнішого масштабу створені районними відділом регіональної філії ДЗК. Для контролю метричних даних в місцевих системах координат використовуються наявні у відділі растрово-векторні електронні карти у відповідних системах координат.

Якщо структура, обсяг обов’язкової інформації та координати обмінного файлу не відповідають вимогам, то технічна документація разом з цифровим носієм, на якому подавався обмінний файл, повертається виконавцю робіт для доопрацювання разом зі списком конкретних вимог та зауважень у вигляді протоколу перевірки, відповідно до яких необхідно внести зміни і доповнення. Також виконавцю виписується рахунок за повторне приймання обмінного файлу – коди послуг : 06, 10, 14, 18, 22, 26, 30, 34, який оплачується виконавцем.

Після здійснення процедури перевірки і позитивному висновку на титульному листі робиться відмітка про приймання обмінного файлу.

Прийнятий обмінний файл, протягом одного робочого дня, надсилається оператором електронною поштою до управління державної реєстрації Регіональної філії. Відправку рекомендується робити ввечері, перед закінченням робочого дня – надсилаються всі прийняті за день обмінні файли.

У разі негативного висновку державної землевпорядної експертизи або необхідності доопрацювання технічної документації, відмітка про приймання обмінного файлу анулюється, що вимагає оновлення обмінного файлу згідно змін, які повинні бути проведені у технічній документації та проходженні процедури повторного приймання обмінного файлу. Відмітка дійсна протягом трьох місяців.

Виконання державної землевпорядної експертизи технічної документації або державної реєстрації договорів оренди землі можливо тільки за наявності відмітки про приймання обмінного файлу.

Якщо рішення про надання земельної ділянки є кінцевим, оператор заповнює реєстраційну картку, відомості в якій підтверджуються підписом із зазначенням прізвища, ініціалів керівника виконавця робіт та печаткою. Реєстраційна картка друкується за відомостями, що зчитуються з обмінного файлу при допомозі ПК “Гектар”, або при допомозі програмного комплексу “Друк РК”, який розроблений і розповсюджується Центром ДЗК.

Реєстраційна картка заповнюється згідно вимог Тимчасового порядку ведення державного реєстру земель.

Якщо рішення про надання земельної ділянки не кінцеве (наприклад - проект відводу) реєстраційна картка не заповнюється.

Заповнена реєстраційна картка разом з технічною документацію передається виконавцем робіт до територіального органу земельних ресурсів. Після звіряння відомостей в технічній документації, правовстановлюючому документі та реєстраційній картці, перевірки наявності відмітки про приймання обмінного файла територіальний відділ погоджує їх і передає за актом приймання-передавання реєстратору реєстраційну картку та правовстановлюючий документ для державної реєстрації та видачі.

Реєстратор приймає від територіального органу земельних ресурсів правовстановлюючі документи, реєстраційні картки та технічну документацію. У разі виявлення розбіжностей в технічній документації, правовстановлюючому документі та реєстраційній картці, вони за актом приймання-передавання повертаються до територіального органу земельних ресурсів для доопрацювання.

У разі оформлення договору оренди (суборенди) землі територіальний орган земельних ресурсів надає за актом приймання-передавання оператору реєстраційну справу для створення реєстраційної картки.

Оператор у 10-денний термін заповнює реєстраційну картку. Оператор при допомозі ПК “Гектар” по зчитаній з обмінного файлу інформації друкує заявку і рахунок на оплату послуг по реєстрації по чотирьох пунктах (наказ Центру державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах № 69 від 15.12. 2003р. „Про встановлення єдиних вимог до порядку оформлення фінансових документів) :1) перевірка та обробка інформації на магнітних носіях;2) реєстрація державних актів, договорів оренди в державному реєстрі земель;3) внесення відомостей до бази даних автоматизованої системи ведення державного земельного кадастру;4) внесення засобів до Поземельної книги.

Реєстратор здійснює державну реєстрацію державних актів та договорів оренди лише після пред'явлення документів, що посвідчують особу та підтверджують повноваження діяти від імені юридичної особи, надання копії довідки про присвоєння ідентифікаційного номера власнику, копії свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності - юридичної особи або копії довідки про включення до Єдиного державного реєстру (дане положення стосується як орендарів так і орендодавців), а також копії документа про сплату послуг за внесення записів до державного реєстру земель.

Реєстратор здійснює реєстрацію та видачу державних актів, договорів оренди (суборенди) землі, яка супроводжується внесенням запису про державну реєстрацію до відповідних розділів книги реєстрації. При цьому реєстратор відображає дані державної реєстрації на всіх примірниках державних актів та договорів оренди (суборенди) землі.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 


Інші реферати на тему «Географія фізична, геологія, геодезія»: