Сторінка
14

Педагогічне проектування по темі "Проектування одягу в художній системі "колекція"

2.4 План–конспект уроку контролю і корекції знань

Вихідні дані:

Галицький коледж імені В.Чорновола

Відділення дизайну

Спеціальність: Конструювання і моделювання швейних виробів

Група: М – 21

Викладач: Головко Софія Романівна

Дисципліна: Художнє проектування одягу

Тема: Художні системи проектування одягу.

Мета:

− навчальна: визначити рівень засвоєння навчального матеріалу з теми «Художні системи проектування одягу»;

− розвиваюча: увагу, зосередженість на виконанні завдань;

− виховна: дисциплінованість, самоконтроль.

Матеріально-технічне забезпечення: ручки кулькові, олівці графітні, гумка, лінійка, робочий зошит.

Дидактичне забезпечення: картки завдання до етапу перевірка глибини усвідомлення учнями знань і ступеня узагальнення їх

картки завдання до етапу застосування учнями знань в стандартних умовах

3. «Український тиждень моди»

4. «Парижський тиждень моди»

Тип уроку: контроль і корекція знань

Хід уроку

І Організаційна частина

Мета діяльності: перевірка наявності учнів у класі, готовність їх до уроку, зосередження їх уваги на темі уроку.

Форма організації: фронтальна

Методи навчання: за джерелом знань і вмінь – словесні ( розповідь).

ІІ Мотивація навчальної діяльності, повідомлення теми, мети і завдань уроку

Мета діяльності: заохочення учнів до демонстрування набутих знань з теми «Художні системи проектування одягу», виконання контрольних завдань.

Форма організації: фронтальна

Методи навчання: стимулювання і мотивації пізнавальної діяльності (бесіда).

Тип мотиву: перспективний (ближньої)

Сьогоднішній на занятті вам необхідно виконати завдання, контролю знань з теми: «Художні системи проектування одягу». Будьте уважними, зосередьтесь на виконанні завдань, щоб отримати хороші оцінки, які будуть враховуватися при виставленні атестації.

ІІІ Перевірка знань учнями фактичного матеріалу і умінь розкривати елементарні зовнішні зв’язки в предметах і явищах

Мета діяльності: перевірка знань учнями фактичного матеріалу та умінь розкривати зовнішні зв’язки в предметах і явищах.

Форма організації: індивідуальна

Методи навчання: контролю і самоконтролю(письмова робота, тест).

Тест

Вкажіть правильну відповідь.

1. Костюмом називається система матеріальних оболонок на людському тілі, що є лише деяким виявленням індивідуальності:

а) так

б) ні

Правильна відповідь:а)

Створення нового образу з заданими властивостями називається:

а) зразок

б) об’єкт

в) модель

Правильна відповідь:в)

в) створення нового образу з заданими властивостями

Правильна відповідь:б)

3. Створення образу, зображення або концепції об’єкту, який ще не існує, але вже має задані властивості називається:

а) проектуванням

б) конструюванням

в) моделюванням

Правильна відповідь:а)

4. Головне завдання проектувальника одягу:

а) створення образу, зображення або концепції об’єкту,

який ще не існує, але вже має задані властивості

б) створення образу споживача

в) створення нового образу з заданими властивостями

Правильна відповідь:б)

5. Основна ідея, змістовна направленість цілей, задач і засобів

проектування:

а) задум

б) концепція

в) ідея

Правильна відповідь:б)

6. серія моделей різного призначення, об’єднаних авторською концепцією

а) сімейство

б) колекція

в) комплект

Правильна відповідь: б)

7. Основною вимогою при проектування одиночних моделей є врахування:

а) функціональних особливостей

б) можливостей виробництва

в) авторської концепції

Правильна відповідь: б)

8. Змінам у сімействі можуть піддаватись:

а) довжина сукні, взаємодіючі конструктивні вузли

б) матеріал, оздоблення і декоративні елементи

в) покрій рукава, силует, конструктивні особливості

Правильна відповідь: б)

9. Порядок, обумовлений планомірним, правильним

розташуванням частин в певному зв’язку:

а) система

б) об'єкт

в) класифікація

Правильна відповідь: а)

Головною ознакою колекції є:

а) системність

б) цілісність

в) блоковість

Правильна відповідь: б)

11. Набір одягу і предметів, що доповнюють його і складають з ним костюм конкретного призначення це:

а) гарнітур

б) ансамбль

в) комплект

Правильна відповідь: в)

12. Головне завдання авторської колекції є:

а) створити єдину конструктивну основу, єдність форми,

кольорової гами

б) ілюстрація потенційних творчих можливостей дизайнера,

його бачення перспектив розвитку моди або способу

створення одягу

в) створення моделей для їхнього наступного тиражування

в масовому виробництві

Правильна відповідь: б)

Єдність окремих складових комплекту забезпечується:

а) відповідністю за кольором, силуетом, формою, декором

б) конструктивними особливостями, призначенням

в) стильовим рішенням, єдністю методів обробки

Правильна відповідь: а)

14. Сукупність предметів одягу і доповнень, які складають костюм, підібрані за єдиним художньо-композиційним задумом:

а) колекція

б) комплект

в) ансамбль

Правильна відповідь: в)

Традиційно об’єднання елементів в ансамблі відбувається за рахунок:

а) фактурою, кольором, матеріалом

б) конструкцією, силуетом, формою

в) методами обробки основних вузлів

Правильна відповідь: а)

16. Основні принципи організації ансамблю є:

а) єдність конструкції, декоративних елементів

б) співвідношення форм і кольору

в) контраст, нюанс, тотожність, спряженість

Правильна відповідь: в)

17. В промисловій колекції найважливішим є:

а) створити єдину конструктивну основу, єдність форми,

кольорової гами

б) ілюстрація потенційних творчих можливостей дизайнера,

його бачення перспектив розвитку моди або способу

створення одягу

в) створення моделей для їхнього наступного тиражування

в масовому виробництві

Правильна відповідь: а)

Доповніть відповідь:

18. В сучасному ансамблі розробляють костюми вибраних випадків:

а) святкового призначення

б) весільні

в) ………

Правильна відповідь: церемоніальні

19. Створення колекції складається з трьох фаз:

а) вихідна фаза – формування концепції

б) базова фаза – розроблення програми

в) кінцева фаза – створення…

Правильна відповідь: сценарію.

20. Великому значенню при проектуванні ансамблю надається:

а) гармонії кольору

б) стилю взуттю

в) …….

Правильна відповідь: головним уборам.

21. Колекції залежно від призначення поділяються на такі групи:

а) індивідуальний гардероб

б) масові

в) ………….

Правильна відповідь: групові.

ІV Перевірка знань учнями основних понять і вмінь самостійно пояснити їх сутність, наводити переконливі аргументи для своїх суджень

Мета діяльності: перевірка основних понять і вмінь самостійно пояснити їх сутність, наводити переконливі аргументи для своїх суджень.

Форма організації: фронтальна

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17 


Інші реферати на тему «Педагогіка, виховання»: