Сторінка
9

Підвищення ефективності зовнішньоекономічної діяльності транспортного підприємства на прикладі ТОВ”ТРАНС-ЗАФТ”

- усунення протиріч в економічних інтересах автотранспорту при змішаних перевезеннях, що досягається знижкою за залізничну частину шляху; тепер освоєння змішаних перевезень може йти тільки на основі відповідних умов для вантажовласників тим або іншим видом транспорту;

- поліпшення співвідношення тарифів між залізничним і автомобільним транспортом, розширення економічної сфери дальності використання автотранспорту, особливо авторефрежераторів і інших спеціальних автотранспортних засобів;

Таким чином, в період переходу економіки на ринкові відносини все більшу роль повинні відігравати ціни і тарифи. Однак, діючий порядок формування цін в діючій системі автотранспортних засобів містить цілий ряд недоліків, що незаслужено знизило роль ціни як одного з найважливіших важелів управління і є дуже показовим фактом серед негативних виявів консерватизму і небажання реально реформувати ринкову економіку.

При моніторингу проблем системи надання послуг з міжнародних перевезень вантажів, якими є ціноутворення і тарифна політика, необхідно враховувати ряд принципових особливостей, характерних для становлення ринку послуг з міжнародних перевезень вантажів, в тому числі практику, коли маркетинг використовується як засіб прискорення і розширення реалізації послуг з міжнародних перевезень вантажів, завоювання більшої частки на ринку при наявності серйозної конкуренції між перевізниками.

Висновки до розділу 1

Об'єднання в єдину транспортну систему коридору TRACECA, Євро-Азіатського транспортного коридору (Україна-Грузія-Азербайджан), коридору Гданьськ-Одеса та Крітських коридорів дозволить створити реальні умови для комбінованої схеми перевезень вантажів "море-суша" в напрямку басейнів Балтійського, Чорного та Каспійського морів найкоротшою відстанню.Потенційні можливості залучення в Україну міжнародних транспортних потоків великі. Оціночно обсяг транзитних перевезень через територію нашої країни може бути збільшений вже найближчим часом на 25-30%, а в перспективі – в декілька разів. Відповідне зростання надходжень до бюджету може скласти декілька млрд. доларів США.

Розділ 2. Економічна оцінка діяльності «Транс-Зафт»

2.1.Загальна характеристика ТОВ «Транс-Зафт»

Товариство з обмеженою відповідальністю "ТРАНС-ЗАФТ, яке надалі іменується "товариство", створене шляхом об'єднання май­нових вкладів його учасників у відповідності з установчим договором про створення товариства від липня 1995 року з метою одержання прибутку.

Засновники товариства, які надалі іменуються "учасниками" є підприємство та громадяни України:

- Хмельницьке товариство з обмеженою відповідальністю "Яблуко" (м.Хмельницький, вул.Грушевського, 40, кв.10);

- Ратушний Ігор Олександрович (паспорт серія ІІ-Е8, 697942, виданий 20 березня 1978 року відділом внутрішніх справ Хмельницького міськвиконкому, проживає за адресою: м.Хмельницький, вул. П.Мирного 28, кв.92);

- Хоптянець Андрій Віталійович (паспорт серія УІІ-ЕВ, 622283, виданий 3 липня 1990 року відділом внутрішніх справ Хмельницького міськвиконкому, проживає за адресою: М.Хмельницький, вул. Львівське шосе 55, кз.85).

Товариство е юридичною особою згідно законодавства України. Товариство набуває прав юридичної особи з дня його державної реєстрації.

Товариство має самостійний баланс, розрахунковий та інший, включаючи валютний, рахунки в установах банку, круглу печатку зі своїм .найменуванням, кутовий та інші штампи, фірмовий знак, бланки та інші реквізити.

Товариство має повну назву: товариство з обмеженою відповідальністю "ТРАНС-ЗАФТ".

Товариство має скорочену назву: ТОВ "ТРАНС-ЗАФТ".

Місцезнаходження, юридична адреса товариства: Україна, м.Хмельницький, вул Львівське шосе 55, кв.85

Мета і предмет діяльності товариства

Метою створення товариства е отримання прибутку шляхом налагодження власного виробництва товарів продовольчого та непродовольчого призначення із місцевої, сільськогосподарської сировини, інноваційної, посередницької, торгівельної та іншої діяльності, що не протирічить чинному законодавству України.

Предметом діяльності товариства є:

- здійснення грузопасажирських перевезень сухопутним шляхом;

- надання транспортно-експедиційних послуг;

- закупка, заготівля, переробка та. реалізація сільськогоспо­дарської продукції;

- здійснення експорту та імпорту товарів народного споживання;

- оптова, роздрібна та комісійна торгівля;

- комерційна діяльність;

- надання послуг в галузі автотехнічного сервісного обслуговування;

- інформаційно-довідкове обслуговування фізичних та юридичних осіб;

- здійснення діяльності по наданню консалтингових послуг;

- організація та проведення виставок, ярмарків, конференцій, аукціонів, торгів та інших подібних заходів на комер­ційній основі;

- надання послуг по усному та письмовому перекладу;

- здійснення зовнішньоекономічної діяльності;

Товариство має статутний фонд у розмірі 280000грн Статутний фонд розподіляється на час­тини відповідно вкладам учасників, розмір яких становить:

- товариство з обмеженою відповідальністю "Яблуко"

-140000 грн;

- Ратушний Ігор Олександрович

-70000 грн.;

- Хоптянець Андрій Віталійович

-70000 грн.

Товариство має право змінювати статутний фонд. Збільшення статутного фонду може бути здійснено за одностайним рішенням зборів Учасників.

Уступка учасником своєї частки в статутному фонді товариства іншому учаснику або третій особі, а також настання відпо­відних майнових наслідків у зв'язку із виключенням учасника з то­вариства відбувається на умовах і порядку, передбачених законодав­ством.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29 


Інші реферати на тему «Міжнародні відносини»: