Сторінка
10

Методика викладання математики

Властивість 6

Під час руху паралельні прямі переходять у паралельні прямі (Для доведення скористатися малюнком)

Домашнє завдання

Вивчити п. 82, 83 із §9.

Дати усно відповіді на запитання 1-4 до §9 (с.137).

Розв’язати задачі № 1і 2 до §9 (с. 138).

Підведення підсумків уроку

Підведення підсумків уроку можна провести шляхом повторення його ключових моментів, а саме: означення руху і властивостей руху, з демонстрацією їх на рисунках (або через кодоскоп).

Ідея перетворень є однією з провідних у сучасній математичній науці і в різних галузях її застосувань. Вона тісно пов’язана із ідеями функцій, відображень, які широко використовуються в практиці (архітектура, геодезія тощо). Крім того, геометричні перетворення – добрий засіб доведення теорем і розв’язування задач.

За програмою 12-ти річної школи учні повинні самостійно описувати симетрію відносно точки і прямої; паралельне перенесення; поворот; рівність фігур; перетворення подібності; гомотетії; подібність фігур. Також будувати і наводити приклади фігур, в які переходять дані фігури при переміщеннях та перетвореннях подібності; формулювати властивості переміщення та перетворення подібності та практично застосовувати отриманні знання з теми. Тому у вчителів постає проблема методики викладання теми «Геометричні перетворення» в основній школі.

Суть цієї проблеми розкриває дана курсова робота. Вона буде корисною студентам та викладачам при вивченні даної теми.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 


Інші реферати на тему «Педагогіка, виховання»: