Сторінка
15
Здійснюється узагальнення вивченої учнями теми, з поясненням учням важливості отриманих знань та сформованих умінь з цієї теми для формування їх професійної компетентності
Аналізується і оцінюється об’єм та якість виконаних учнями робіт. Здійснюється виставлення оцінок, з їх обґрунтуванням та обговоренням.
VІІ. Прибирання майстерні (до 5 хв.)
♦ Прибирання учнями своїх, робочих місць. Здійснюється у процесі аналізу практичних робіт та їх оцінювання.
♦ Прибирання приміщення майстерні черговими
VІІІ. Видача домашнього завдання (2 хв.)
Опрацювати відповідний матеріал підручника.
У процесі написання дипломної роботи ми педагогічно обґрунтували методику проведення, методи організації та етапи структури занять для старшокласників;
2.Провели аналіз організації профільного навчання старшокласників у ЗОШ.
3.Розкрили загальні відомості про рельєфну різьбу як одну з найпоширеніших оздоблювальних технік в деревообробництві, розробити програму варіативної частини по профілю "Плоско-рельєфне різьблення";
4.Розробили модель організації роботи на уроках, яка включає складання навчальної програми варіативної частини програми "Деревообробка".
5.Розробили програму варіативної частини програми за профілем "різьблення деревини" для учнів 10 - 11 класів, яка охоплює два види різьблення-контурне та плоско рельєфне. Рельєфне різьблення. являється одним з найпоширеніших і художньо-виразних видів різьблення. . Уже сама назва цього виду різьблення показує, що кінцевим результатом являється одержання на поверхні виробу плоского рельєфу, тобто зображення орнаментальних об'ємних форм, які виступають над фоном зі збереженням однакової висоти поверхні та глибини фону. Навчальна програма має визначену структуру і складається з 5 розділів:
1. Пояснювальна записка;
2. Навчально-тематичний план;
3. Зміст програми;
4. Основні вимоги до знань, умінь та навичок;
5. Література.
Пояснювальна записка є технологічною основою програми, у ній, як правило, розкриваються: концепція програми, мета й завдання авторського курсу, актуальність, новизна, коротке обґрунтування необхідності нововведень особливості змісту й структури курсу.
Навчально-тематичний план складається у формі таблиці з переліком розділів (тем), загальної кількості годин за кожним розділом й годин, призначених на теоретичні й практичні заняття, загальної кількості годин за рік.