Сторінка
12
5) Модель туристсько-спортивної підготовки фахівців з туризму побудована за спіраллю: повертаючись до вже відомих тем, студенти поглиблюють набуті знання, вдосконалюють практичні навички та уміння.
6) Займаючись одночасно декількома видами спортивного туризму, студенти отримали туристсько-спортивну підготовку з водного, пішохідного, гірського, лижного та велосипедного туризму.
7) Основою, на якій будується туристсько-спортивна підготовка майбутніх "ОРТ" є фізична підготовка студентів.
8) Модель туристсько-спортивної підготовки споріднена з громадською системою підготовки кадрів зі спортивного туризму, в чому і проявляється научна новизна запропонованої методики.
9) Практична значеність методики туристсько-спортвної підготовки полягає в тому, що студенти в ході експерименту здобули туристський досвід (керівників походів та учасників) і спортивний досвід (виконали спортивні розряди та суддівські звання).
10) Вцілому модель туристсько-спортвної підготовки "ОРТ" є ефективною професійної туристсько-спортивної підготовки студентів спеціальності "ФВ" спеціалізації "ОРТ" у ВНЗ України.
11) Запропонована в ході експерименту методика, може бути використана при підготовці фахівців з спортивного туризму в інших ВНЗ України фізкультурної спрямованості, або в туристсько-спортивних клубах Федерації спортивного туризму України. Як первинний ефективний рівень отримання туристсько-спортивного досвіду.
12) За підсумками дослідження модель туристсько-спортивна підготовка є ефективною методикою по оволодінню майбутніми вчителями фізичної культури професійним туристсько-спортивним досвідом.
Інші реферати на тему «Педагогіка, виховання»:
Навчання лексиці на початковому етапі
Аналіз розвитку системи освіти в Італії
Дидактичні засади формування інформаційно-технологічних умінь старшокласників у процесі навчання
Особливості розвитку самостійності підлітків підліткового віку в навчально-виховному процесі
Особливості впровадження модульної технології навчання у ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації в рамках Болонського процесу