Сторінка
7
На наш погляд, найбільш конструктивний шлях лежить сьогодні на стику часів і дозволяє синтезувати безцінні педагогічні завоювання минулих років, які не втратили практичної значимості і понині, педагогічні відкриття музикантів, вчителів-практиків, які прагнуть модернізувати стару модель навчання.
Виходячи з вищезазначеного, робимо висновки, що мистецькі заклади повинні бути поліфункціональними закладами, в яких поєднуються акумуляція світового досвіду та власних національних традицій з експериментальним пошуком конкретних шляхів формування творчого потенціалу обдарованої дитини, підготовки високоосвічених, конкурентноздатних фахівців, спроможних у майбутньому гідно презентувати українське мистецтво. Вимоги часу є підставою для створення динамічних, гнучких структур, спрямованих на пошук нових форм освітньої діяльності, соціально-економічної та культурної ситуації в країні. Засвоєнню мистецьких дисциплін, сприяє широке використання сучасних інформаційних технологій (мультимедійні, комп’ютерні програми, аудіо-, відеоряд), міждисциплінарні та міжфакультетські зв’язки.
Завдання мистецької освіти полягає в тому, щоб, спираючись на вже набутий досвід, створювати найсприятливіші умови організації професійної мистецької освіти обдарованих дітей України, шукати і знаходити шляхи для якісного оновлення української культури.
о на Allbest.ru
Інші реферати на тему «Педагогіка, виховання»:
Застосування педагогічної технології реалізації міжпредметних зв'язків у навчальному процесі
Організація та методика проведення уроку з теми: "Створення і редагування макросів в інтерактивних документах засобами Word"
Формування готовності до оволодіння самостійним писемним мовленням у молодших школярів з тяжкими порушеннями мовлення
Міжнародний день толерантності
Характеристика позасистемних чинників розвитку формальної освіти на прикладі фаху студента