Сторінка
4

Проблема інституційного забезпечення місцевого та регіонального розвитку

6. Український муніципальний рух:10 років поступу. К., 2001.

7. Муніципальний рух:новий етап розвитку. К., 2002.

8. Бойко-Бойчук О. Деякі міркування щодо стратегії державної регіональної політики в 2002 році// Економічні реформи сьогодні.- 2001.- № 38.-С.24-29.

9. Угода про консолідацію заради майбутнього. Доктрина розвитку України. К., 2002.

[1] Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування; Національна Рада з узгодження діяльності загальнодержавних і регіональних органів та місцевого самоврядування; Координаційна рада з питань державної служби при Президентові України; Головне управління організаційної, кадрової роботи та взаємодії з регіонами Адміністрації Президента України; Державна комісія з проведення адміністративної реформи в Україні; Управління з питань адміністративної реформи Адміністрації Президента України. Міжвідомча комісія з питань місцевого самоврядування при Кабінеті Міністрів України; Департамент регіональної політики Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції; Управління експертизи та аналізу розвитку територій Секретаріату Кабінету Міністрів України; урядові комітети: економічного розвитку, соціального та гуманітарного розвитку, з реформування аграрного сектору, з питань екології, які розглядають всі законопроекти до їх надання до Кабінету Міністрів України.

[2] Утворена Указом Президента України від 13 травня 1997 р., № 421/97.

[3] Указ Президента України «Про Положення про Національну Раду з узгодження діяльності загальнодержавних і регіональних органів та місцевого самоврядування» 25 січня 2001 року № 50/2001.

[4] Зокрема, народні депутати Л.Кравчук, Б.Андресюк пропонували утворити постійно діючий державний орган (міністерство регіональної політики або державний комітет), який би цілеспрямовано займався процесом роздержавлення влади, її децентралізацією, формував регіональні інтереси та регіональні еліти.

[5] В Росії в 1998 році відповідно до Указу Президента РФ було засновано Міністерство регіональної політики РФ (Мінрегіон Росії). Одним із його головних статутних завдань є становлення та розвиток місцевого самоврядування.

[6] Вищевказана проблема обговорювалась 2 червня 2000 року на громадських слуханнях “Про доцільність та можливості створення державної установи з питань проведення адміністративної реформи та розвитку місцевого самоврядування”, організованих Фондом сприяння місцевому самоврядуванню України.

[7] Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2001 р. № 437-р.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4 


Інші реферати на тему «Самоврядування»: