Сторінка
4

Проектно-вишукувальні роботи

Кінцевою продукцією є авторські оригінали ґрунтової карти І картограми агровиробничих груп ґрунтів, технічний звітта відповідні таблиці, сформовані у справу (2 примірники, з них 1-архівний). Вартість робіт із складання ґрунтової карти та звіту розраховуються за табл. 7.4.

Таблиця 7.4.

Одиниця виміру: "а" - об'єкт; "в" - 1 тис. га території

Масштаб

1:5000

1:10000

Вартість, грн.

а

в

а

в

3591

140

2603

103

Людино-дні

66,5

2,6

48,2

1,9

Примітки:

1. Наведені в таблиці розцінки відповідають ПІ категорії складності об'єкта виконання робіт. Для визначення вартості робіт за іншими категоріями вводяться коефіцієнти: І категорія - 0,8; II категорія - 0,9; IV категорія - 1,14V категорія - 1,2.

2. Вартість розрахована для територій, на яких закладено 10 ґрунтових (основних і перевірних) розрізів на 1 тис. га обстеженої площі. За інших умов у показник "в" вводиться коефіцієнт К = 1,0+0,08 (п-10), де п - кількість закладених (основних і перевірочних) розрізів на 1 тис. га обстеженої площі.

3. Вартість розрахована на складання ґрунтової карти і звіту для території більше 3,0 тис. га. Якщо інша площа, в показник "а" вводиться понижувальний коефіцієнт К = 1,0-0,20 (3-п), де η - площа, тис. га.

4. Вартість розрахована для умов, за яких аналіз зразків зроблений з 20 % (загальної кількості основних і перевірних розрізів) ґрунтових розрізів. Якщо Інше співвідношення, в показник "в" вводиться коефіцієнт К = 1,0+0,04 (п-20), де η - відсоток основних і перевірних розрізів, з яких зроблений аналіз зразків.

5. Вартість розрахована на складання авторських оригіналів ґрунтової карти і картограми агровиробничих груп ґрунтів у масштабі 1:10000. Якщо їх упорядковують в Інших масштабах, то у показник "в" вводиться коефіцієнт 1,4 - у масштабі 1:500; 1,35 - І:1000;1,3 - 1:2000; 1,20 ~ 1:500; 0,90- 1:25000.

6. Вартість складання й оформлення авторських оригіналів спеціальних карт і картограм, підрахунок площ, виділення контурів, розробка заходів щодо поліпшення і використання земель розраховуються додатково окремо на кожний вид карти (при цьому вартість робіт розраховується у відсотках вартості робіт зі складання карти І нарису, Із врахуванням відповідних приміток);

6. Час на складання карт (картограм) агровиробничих груп грунтів, солонців, солонцюватих грунтів і засоленості грунтів; Час - на складання картограми еродованих грунтів;

7. У розцінках не містяться витрати на обчислення площ ґрунтових контурів щодо угідь, на виготовлення і розмноження видавничих оригіналів ґрунтової карти І спеціальних карт.

У процесі визначення якості земельних угідь виконуються такі роботи: добір і вивчення обстежувальних, вишукувальних І проектних матеріалів; систематизація вихідних даних; складання допоміжних відомостей; заповнення таблиць; характеристика угідь за класами земель, за гранулометричним складом та ознаками, що впливають на родючість, характеристика сінокосів і пасовищ, культуро-технічний стан, показники агровиробничої характеристики ґрунтів ріллі, розраховані на основі статистичної обробки даних ґрунтового нарису; написання пояснювальної записки; свідчення, виправлення недоліків; розмноження матеріалів, формування їх у справу.

Кінцевою продукцією є матеріали розділу "Якість земельних угідь", сформовані у справу згідно з табл. 7.5.

Таблиця 7.5.

Одиниця виміру: "а" - об'єкт; "в" - 1 тис. га території

Одиниця виміру

а

в

Вартість, грн.

810

54

Людино-дні

15,0

1,0

Примітки:

1. Вартість розрахована для умов, за яких площа об'єкта становить більше 3,0 тис. га. Якщо менша площа, то в показник "а" вводиться понижувальний коефіцієнт К = 10,0-0,20(3-п), де η - площа об'єкта, тис. га.

2. За наявності на території зрошуваних або осушених земель у показники "а" і "в" вводиться коефіцієнт 1,10.

Вивчення показників оцінки земель включає такі роботи: добір матеріалів ґрунтового обстеження і матеріалів оцінки земель, вибірка необхідних даних, їх аналіз, розрахунок показників оцінки для заповнення таблиць; заповнення таблиці показників ґрунту за продуктивністю сільськогосподарських угідь з обліком їх меліоративності у балах; написання пояснювальної записки; свідчення; виправлення недоліків; розмноження матеріалів, оформлення їх у справу.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8 


Інші реферати на тему «Географія фізична, геологія, геодезія»: