Сторінка
6

Проектно-вишукувальні роботи

Кінцевою продукцією є матеріали підготовчих робіт польових вишукувань, сформовані у справу (2 примірники, з них 1 -архівний). Вартість робіт і польових геоботанічних вишукувань встановлюються згідно з табл. 7.10.

Таблиця 7.10. Одиниця виміру: "а"- об'єкт; "в" - 1 тис. га кормових угідь

Одиниця виміру

а

в

Вартість, грн.

750

1104

Людино-дні

12,5

18,4

Примітки:

1. Вартість розрахована для територій, на яких через природні умови потрібно закласти 15 "станцій" (і відповідна кількість "точок" - з розрахунку 5 "точок" на І "станцію") на 1 тис. га площі, що обстежується. Якщо інша кількість "станцій", то у показник "в" вводиться коефіцієнт К = 1,0+0,6 (η-15), де η - кількість "станцій" на 1 тис. га кормових угідь.

2. Вартість розрахована на проведення вишукувань обсягом більше 1,0 тис. га. Якщо менша площа вишукувань, то у показник "а" вводиться понижувальний коефіцієнт К = 1,0-0,6 (1-п), де η - площа вишукувань кормових угідь, тис. га.

3. Вартість розрахована на проведення геоботанічних вишукувань для оформлення результатів підготовчих і польових робіт на планово-картографічному матеріалі у масштабі 1:10000. У разі виконання робіт на матеріалі масштабу 1:5000 до розцінок застосовується коефіцієнт 1,15.

4. Вартість робіт з виготовлення планово-картографічної основи, внесення змін, що відбуваються у ситуації та межах землекористування, виконання аерознімання, виготовлення аерознімків і фотопланів, визначаються додатково.

5. Розцінки розраховані на виконання робіт у межах території одного господарства. За одночасного виконання робіт для групи господарств (селянських, фермерських, акціонерних товариств та ін.), розташованих на одній території (як правило, територія в межах колишнього сільськогосподарського підприємства), у показник "а" вводиться коефіцієнт К=1,0+0,05 (η-1), де η - кількість господарств, на землях яких здійснюється геоботанічні вишукування.

Комплекс робіт зі складання геоботанічної карти включає: систематизацію матеріалів польового обстеження; вивчення гербарію невідомих рослин та уточнення найменувань рослинних асоціацій; розробку остаточної класифікації кормових угідь; складання зведених таблиць середніх показників рослинності за типами, групами типів або підкласами; складання списків основних кормових, отруйних і неїстівних рослин: опрацювання матеріалів з урожайності кормових угіль; складання й оформлення авторського оригіналу геоботанічної карти кормових угідь; визначення запасів кормів на кормових угіддях, складання зведених відомостей запасів кормів, площ господарського та культуртехнічного стану; розробку заходів щодо використання і поліпшення кормових угідь; складання й оформлення оригіналу картограми культуртехнічного стану; написання нарису, свідчення, виправлення недоліків, розмноження матеріалів, формування їх у справу.

Кінцевою продукцією є авторські оригінали геоботанічної карти і картограми культуртехнічного стану; нарис, сформований у справу (2 примірники, з них 1 - архівний).

Вартість робіт із складання геоботанічної карти і написання нарису встановлюється згідно з табл. 7.11.

Таблиця 7.11. Одиниця виміру: "а" - об'єкт; "в" - 1 тис. га кормових угідь

Одиниця виміру

а

в

Вартість, грн.

2214

113

Людино-дні

41,0

2,1

Примітки:

1. Вартість розрахована на складання карти і нарису території, площа вишукування кормових угідь якої більша 1,0 тис. га. Якщо менша площа, то в показник "а" вводиться понижувальний коефіцієнт К = 1,0-0,60 (1-п), де η - площа вишукування кормових угідь, тис. га.

2. Вартість розрахована для територій, на яких кормові угіддя розташовані єдиним компактним масивом. За інших умов у показник "а" вводиться коефіцієнт К = 1,0+0,05 (п-1), де η - кількість відокремлених (черезсмужних) масивів кормових угідь.

3. Вартість розрахована на складання карти і картограми в масштабі 1:10000. Якщо масштаб 1:5000, до розцінок застосовується коефіцієнт 1,2.

4. Вартість розрахована на складання карти і картограми та нарису в межах одного господарства. У разі одночасного впорядкування таких матеріалів єдиних на групу господарств (селянських, фермерських, акціонерних товариств тощо), розташованих на одній території, у показники "а" і "в" вводиться коефіцієнт К = 1,0+0,05 (п-1), де η - кількість господарств на території об'єкта, за якими окремо характеризується стан кормових угідь.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8 


Інші реферати на тему «Географія фізична, геологія, геодезія»: