Сторінка
3
Я закликаю усіх славутичан усвідомити, збагнути, перепустити через свою душу і пам'ятати, що від кожного з нас залежить, яким бути Славутичу: брудним, з нахабно розмальованими стінами прекрасних споруд міста Білого Ангела чиохайним, чистим та просто приємним для життя,містом соціальної активності, із філософією життя, що Славутич – це моя оселя, це мій дім, а я – житель свого міста!
Процедура впровадження та внесення доповнень до Кодексу етики, честі, порядності, добросовісного та ефективного управління Славутицької територіальної громади полягає в постійному обговоренні його положень на підприємствах та в організаціях міста, з використанням соціальної реклами та вивченням думок та поглядів кожного небайдужого жителя. Організація моніторингу впровадження в життя прийнятого нами Кодексу представлена на схемі, що додається.
Пам'ятаймо, що добро, порядність, чесність не бувають абстрактними і просто філософією життя. Це практика нашого буття. Правова держава, правове суспільство починається з кожного з нас і там, де ми живимо, де плине наше життя.
Використана література:
1. Роберт В. Піч, Білл Піч, Дайана C. Piттep. The Memory Jogger 9000/2000 Кишеньковий довідник з використання ISO 900I — стандарту систем якості.
2. Настанови щодо застосування ISO 9001:2000 в суб'єктах місцевого самоврядування (IWA 4:2005 IDT) ДСТУ-ПІWA 4:2006. Вид. Київ, Держспоживстандарт України, 2006.
3. Удовиченко В. Ефективна економічна політика місцевої влади. Формула успіху // Аспекти самоврядування. – 2005. – №2(28). – С. 28‑31.
4. В. П. Удовиченко. Вічний пошук істини «Суспільство і влада»/ Укладач: В.П.Удовиченко – Славутич, Центр вищої освіти і науки. – 2006. – 16 с.
Інші реферати на тему «Самоврядування»:
Створення соціальної бази місцевого самоврядування – інноваційний магістральний шлях його зміцнення
Становлення організаційних засад муніципального руху в Україні
Сітьовий принцип публічно–адміністративного управління та відкритий метод координації суб'єктів територіального розвитку
Соціально-економічні умови місцевого та регіонального розвитку: реальні диспропорції
Ключові проблеми державної регіональної політики України