Сторінка
2

Планування і організація виконання комплексу топографо-геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1:2000 для ведення кадастру на території міста Снятин Івано-Франківської області

2. Rp Коровіно, IV кл-Rp Ріка,IV, який проходить по пунктах полігонометрії 1 розряду в центральній частині об’єкта, довжина якого-6345 м;

3. Rp Коровіно, IV кл-Rp Ріка,IV, який проходить по пунктах полігонометрії 1 розряду в східній частині об’єкта, довжина якого-13890 м.

Характеристика нівелірних ходів

Таблиця 1.3

ходу

Клас нівелювання

Запроектовані роботи

Кількість старих знаків

Всього реперів і пунктів полігонометрії

Найбільша віддаль між знаками

Нівелювання

Закладання знаків

Реперів

Пунктів тріангуляції

Всього погонних, км

В т.ч. на забудованих територіях

Ґрунтових реперів

Стінних реперів (марок)

1

Технічне

4,5

--

--

--

--

2

7

1,4

2

Технічне

6,3

--

--

--

--

2

5

1,5

3

Технічне

1,4

_--_

_--_

_--_

_--_

2

8

3,2

1.2 Проектування топографічного знімання

1.2.1 Основні вимоги до топографічного знімання

Результатом топографічного знімання є топографічні плани, які створюються в графічному або цифровому вигляді. Вимоги, які представляються при створенні планів приведені в інструкції “З топографічного знімання в масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500”:

- Топографічні плани в масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500 створюються шляхом топографічного знімання або картоскладанням (крім масштабу 1:500) за матеріалами топографічних знімань більшого масштабу. Топографічні знімання виконують такими методами:

- аерофотографічним – стереографічний або комбінований метод;

- наземним – мензульне або тахеометричне.

2. Середні помилки в положенні на плані предметів та контурів місцевості з чіткими абрисами відносно найближчих точок знімальної основи не повинні перевищувати 0.5мм, а в гірських та лісових регіонах 0.7мм. На територіях з капітальною і багатоповерховою забудовою середні помилки у взаємному положенні точок на плані найближчих контурів не повинні перевищувати 0.4мм. Для переходу від середніх помилок (Δ) до СКП (m) застосовується коефіцієнт 1.25.

3. Середні помилки знімання рельєфу відносно найближчих точок геодезичної основи не повинні перевищувати за висотою:

- ¼ прийнятої висоти перерізу рельєфу при кутах нахилу до 2˚ ;

- 1/3 при кутах нахилу від 2˚ до 6˚ для планів масштабу 1:5000 і 1:2000.

У лісовій місцевості ці допуски збільшуються в 1.5 рази.

4. Точність планів оцінюється за розходження положення контурів та висот точок, що обчислені по горизонталях з даними контрольних вимірів. Граничні розходження не повинні перевищувати подвоєних значень допустимих середніх помилок, що наведені в пунктах 2 і 3.

Помилка взаємного положення суміжних точок межі не повинна перевищувати 0.1мм в плані розмежування с/г землеволодінь та нятиномнняхнь.

Вище наведені мною дані взяті із “Інструкції”[1].

1.2.2 Розробка технологічної послідовності виконання робіт

Для виконання топографічного знімання повинен бути попередньо складений технічний проект робіт в якому визначений метод, яким буде виконуватись аерофотографічне знімання.

Вибір методу знімання визначається характером ситуації і рельєфу території, що підлягає зніманню масштабом і площею знімання існуючим фотограмметричним обладнанням, а також техніко-економічними розрахунками.

Для даного курсового проекту враховуючи всі умови і особливості вибираємо стереотопографічний метод знімання (2-й варіант).

Варіант 2 технологічної схеми передбачає виконання рисовки рельєфу і знімання контурів з допомогою універсальних приладів. Дешифрування здійснюється за нятиномннях камерально способом перенесення елементів польового дешифрування з нятином і фотознімків на графічний план.

Технологічна схема аерофотографічного знімання

Аерофотознімання

Фотограмметричне вишукування знімальної сітки

До комплексу польових топографічних робіт при стереотопографічному зніманні входять такі процеси:

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 


Інші реферати на тему «Різне»: