Сторінка
9

Сучасна реклама в пресі

Видавництво також використовує і таки типи рекламних послуг, як поштова розсилка, невізуальна, електронна реклама, виготовлення оригінал – макетів та маркетингові дослідження

Висновки

З кожним роком витрати на рекламу збільшуються і рекламодавці шукають нові шляхи донесення до людей інформації. Розміщення реклами в пресі в більшості випадків - безпрограшний варіант. У цієї реклами безліч переваг, що були перелічені вище. При вмілому користуванні реклама у пресі виявиться дуже ефективним засобом просування товарів на ринок і досягнення рекламодавцем найрізноманітніших цілей. Таким чином, за допомогою реклами в пресі «раціональний» рекламодавець вирішує всілякі задачі. Постійно в газетах і журналах рекламується досить значна частина всіх рекламодавців. У цілому ж, послугами газет, журналів і їхніх додатків користується порядку 90 % усіх рекламодавців[28]. Навіть ті рекламодавці, що приорітетно використовують інші види рекламоносіїв - телебачення, радіо, зовнішню рекламу, директ - маркетинг і так далі, іноді прибігають до реклами в пресі, щоб вирішити якщо не основні питання бізнесу (покупка/продаж товарів або послуг), то, принаймні, непрямі: набір персоналу, пошук партнерів, продаж застарілого устаткування, повідомлення про акціонерний зібранняи, публікація балансу, відкритий лист офіційним особам.

Реклама в газетах і журналах одержала широке поширення і по обсязі витрат поступається лише рекламі на телебаченні. Реклама в газетах дешевше телевізійної. Разом з тим якість відтворення рекламних оригіналів у газетах звичайно невисоке. Звідси розміщені в них рекламних оголошень, як правило, менш привабливе. А кожне видання має одночасно багато таких оголошень, у зв'язку з чим вплив кожного з них окремо знижується.

Природно, що в першу чергу вибір видання і виду реклами, яку можна в ньому розмістити, залежить від товару і бюджету компанії. Якщо вид товару або послуги прямо впливає на тематику видання, у якому розміщення реклами буде максимально ефективним, то розмір бюджету природно впливає на вид рекламного оголошення і загальну кількість його публікацій. Оскільки ефективність рекламної кампанії прямо залежить від влучення в цільову аудиторію, то і підійти до вибору видання варто з усією серйозністю.

Найпоширенішими видами реклами в пресі є рядкові оголошення і графічні блоки. Якщо рядкове оголошення, як правило, являє собою невеликий текст із координатами, то графічний рекламний блок дозволяє крім тексту розмістити графічний об'єкт, це може бути і фотографія самого товару або спеціально створене тло, на якому розміщається текст вашого оголошення. У більшості випадків, рядкові оголошення розміщаються в спеціалізованих виданнях, наприклад "АВІЗО" або на спеціально відведеній для цього сторінці, у звичайних виданнях. Розмір рядкового оголошення найчастіше не перевищує 100 друкованих знаків і містить лише назва компанії, область діяльності або найменування товару і контактну інформацію. Якщо в основній масі видань, рядкові оголошення розміщаються в спеціальному розділі, то рекламний графічний блок можна розмістити практично на будь-якій сторінці й у будь-якому місці. Крім цього, графічна інформація привертає найбільшу увагу читачів, що знову ж підвищує ефективність такого формату реклами перед рядковими оголошеннями.

Звичайно і ціни на таку рекламу різні. Це можна побачити у додатку

На мою дуку, реклама у пресі була і буде найкращим засобом рекламування і у майбутньому буде міцно тримати свої позиції.

Список використаної літератури

1. А. Джером Джулер, Бонни Л. Дрюниани. Креативные стратеги в рекламе / Пер. с англ под ред. Ю.Н. Каптуревского – СПб.: Питер, 2003. – 384 с.: ил. –( Серия „Маркетинг для профессионалов” ).

2. Гасаненко Н.А. Мониторинг рекламы в СМИ Украины- тенденции и динамика// Маркетинг и реклама. – 1999. - №2(30) – с. 17-21.

3. Джефкінс Ф. Реклама : Практ. Посіб.: Пер. з 4-го англ вид. / Доповнення і редакція Д. Ядіна. – К.: Т-во „Знання”, КОО, 2001. – 456 с.

4. Ляпина Т.В. И да поможет Вам реклама! – К.; Ассоциация «Укрреклама», 1997 – 195с.

5. Ромат Е.В.: Учебник для студентов специальности „Маркетинг”.-3-е изд., перераб. и доп.- Киев; Харьков: НВФ ”Студцентр”, 2000. -480 с.:Табл Мл. Библиогр.

6. Росситер Дж. Р., Перси Л. Реклама и продвижение товаров: пер. с англ / Под ред. Л. А. Волковой – СПб.: ”Издательство „Питер” „ , 2000. – 656.: ил. – (Серия „Маркетинг для профессионалов”).

7. Сендидж Ч. Реклама: теория и практика, пер. с англ.:- М.: «Сирин», при участии « МТ-ПРЕСС», 2001 Г. – 620 С.

8. Сивулка Дж. Мыло, сакс и сигареты /Пер. с англ под ред.Л. А.Волковой. – СПб: Питер, 2002. – 576 с.: ил. – (Серия „Маркетинг для профессионалов” ).

9. Ученова В.В., Старых Н.В. История рекламы. 2-е изд-е. – СПб.: Питер, 2002. – 304 с.: ил. – ( Серия «Учебники для вузов»).

10. Международного института рекламы, 2002. -272 с.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9 


Інші реферати на тему «Реклама»: