Сторінка
6
4) Читання.
5) Контроль розуміння. Гра.
T: Ця вечірка називається «Surprise party», «Вечірка-сюрприз». Why? (Учні діляться своїми думками). Now let’s play «Yes/No game». I can see Miss Poppins in the pictures. Yes? No?
Ps: No.
T: I can see blue balloons. Everybody is in the garden in picture three.
6) Учні ланцюжком називають зображене на малюнках.
T: Page 89. Point and say. Chain drill.
3. Фізкультхвилинка.
4. Активізація лексики уроку за допомогою вірша «Hurry! Hurry!» (page 89).
5. Подання каліграфічного матеріалу.
І. Підготовка до роботи з каліграфічним матеріалом.
Підбирається відповідний текстовий матеріал, який містить літери для презентації й опрацювання.
Для введення літери Z z [zed] підготовлені малюнки із зображенням зоопарку, зебри, зебу (індійський горбатий бик), зигзаг у, нуля, картки з літерою Z z, вірш «The Kangaroo».
ІІ. Рецептивне опрацювання каліграфічного матеріалу.
Учитель пропонує учням подивитись на малюнки. Потім пропонує вивчити вірш.
The Kangaroo
Come with me to the Zoo, Zoo, Zoo.
To see the kangaroo, roo, roo,
Watch him walk with a jump, jump, jump!
As he goes along with a bump, bump, bump!
Відпрацювавши з учнями рядки вірша, учитель запитує в учнів, чи вміють вони писати слово «zoo» англійською мовою, акцентуючи їхню увагу на першій літері слова.
А також пропонує подивитися на малюнки, що знаходяться на дошці і назвати предмети, які починаються зі звука [z] і повторюють їх.
Учитель пояснює, що звукові [z] відповідає літера Z z, та демонструє її на картці, а потім пише на дошці. Потім імітуючи рухи вчителя учні рукою чи ручкою прописують букву в повітрі.
– Look at my hand and write the letter in the air.
– Look at my movements imitate them and write the letter «Z» with the help of your nose.
– Look at the balloons in which twin letters live. Which letters are strangers there? Cross them out.
– Cross out the letters which write abnormal.
ІІІ. Репродуктивне опрацювання.
– Look at the letters: Z, O.
Can you create one of these letters with the help of your hands and bodies? Work with your partner and try to make up any letter.
– Look at two columns of letters. Match them and add the missing letters to each column.
Z o
O z
P…
R p
– Which letters are strangers in every line? Cross them out.
n n n n m n n
t t t t t l t t
z z z s z s z
F F F P F F F
U U V U U U
P P P P R P P
– Складіть і запишіть речення з поданих слів.
zebra, The, in, is, zoo, the
squirrel, The, tree, is, the, on
ІГРИ
Гості з зоопарку
Учитель. Давайте зробимо сюрприз нашим батькам та родичам, приведемо улюблених звірів. Попросимо їх у директора зоопарку на вихідний день.
Схема:
а) Can I have an ostrich for a weekend?
b) Will you give me a crocodile for Granny?
Куди втік крокодил
(Гра на розвиток зорової пам’яті та просторової уяви)
На столі багато звірів, назви яких діти добре знають.
Команда має заплющити очі.
У цей час одна з тварин прибирається (наприклад, крокодил) та ховається у класі. Учитель каже, що із зоопарку хтось утік, тому що його погано годували, і сховався. Хто втік?
а) діти спочатку відгадують, хто втік: Is it a bear? Is it a fox?…
б) якщо вгадати не вдається, відгадують за ознаками: Is it big (brown…)?
в) відгадують, куди втекла тварина: Is it under the bookcase (chair…)?
г) Давайте нагодуємо крокодила, щоб більше не втікав. Що люблять крокодили?
– Have some bread, please.
– Have (eat) some sweets, please.
ІІІ. Заключна частина уроку.
Домашнє завдання.
Читати слова та речення на с. 89.
Прописати по рядку велику та маленьку літеру Z z.
Підведення підсумків уроку.
Т: Що ви запам’ятали сьогодні на уроці?
Фрагмент уроку англійської мови у 2 класі з формування орфографічної компетенції
Тема: День народження.
Мета: Ознайомити учнів з новими словами і практикувати в їх вживанні. Повторити лексику розділу та слова: his, her. Практикувати читання голосної о у відкритому складі.
Обладнання: підручник, малюнки за темою уроку, м’яч.
Хід уроку
Подання орфографічного матеріалу і практикування у його вживанні.
І. Підготовка до роботи з орфографічним матеріалом.
Проводиться відбір орфографічних явищ, які підлягають засвоєнню, визначається послідовність їх опрацювання, підбираються відповідні види наочності та ігор.
В даному випадку для опрацювання орфографічного матеріалу потрібно підготувати малюнок на якому зображено святкування Дня народження, картки для проведення ігор, пісня «Happy Birthday to you» та ін.
ІІ. Рецептивне опрацювання орфографічного матеріалу.
– Look at the picture. Who can you see? Is he happy? What can you see?
– The boy is happy because it is his birthday.
Нагадайте, у кого з ваших друзів у класі скоро буде день народження. Давайте потренуємось, заспіваємо пісню-вітання.
Happy Birthday to you,
Happy Birthday to you,
Happy Birthday, dear….
Happy Birthday to you.
Учні разом з учителем співають пісню.
Технологія 1. Listen and draw.
Учитель називає слова a flower, a ball, a house, a birthday, учні сприймають їх на слух і у своїх робочих зошитах роблять до них нескладні малюнки.
– Listen to the words and draw the picture.
Технологія 2. Listen and label.
ІІІ. Репродуктивне опрацювання орфографічного матеріалу.
Гра «Chain».
- Break the chain on nine the word and write them.
ballfamilybirthdayboyhouseplayflowergirlmother
Технологія 1. Read and copy.
Учням пропонується набір малюнків до слів, що вивчаються, з написаними внизу словами. Їхнім завданням є переписати всі слова в алфавітному порядку і відповідно розташувати малюнки.
– Read the words under the pictures and copy them in the alphabetical order. Arrange the pictures in the same order as words.
Технологія 2. Match and write.
Дана технологія передбачає вміння співвідносити малюнки зі словами з їх наступним написанням. На дошці розташовуються малюнки за темою, з одного боку і картки зі словами – з іншого. Учні мають знайти відповідне малюнку слово і записати його поряд.
– Match the pictures with the cards and write the corresponding words next to the pictures.
ІV. Репродуктивно-продуктивне опрацювання орфографічного матеріалу.
Технологія 1. Find the words and write.
Учням пропонується ситуативний малюнок, наприклад: будинок у якому святкується День народження, квіти на святковому столі, м’яч подарований імениннику та ін. Завдання – знайти слова, що заховалися і написати їх на дошці або в зошиті.
– Look at the picture and find the things we are learning. Write these words in your copybooks.
Технологія 2. Associate and write.
Вивчаючи слова, учні асоціюють їх з різними поняттями, які належать до даної теми. Виконуючи дане завдання учні можуть прописувати не тільки ті слова, які щойно вивчили, але й інші, засвоєні раніше.
Інші реферати на тему «Педагогіка, виховання»:
Форми і методи контролю знань учнів з біології
Університетська освіта і Болонський процес
Методика підготовки і проведення практичного заняття "Оцінка екологічної стабільності території" з дисципліни "Землевпорядне проектування" з використанням інформаційно-комунікаційних технологій
Розвиток художньо-творчого мислення дітей старшого дошкільного віку в процесі слухання музики
Значення методу моделювання в процесі слухання музики