Сторінка
2
У подальшому спортсменки, які займались складнокоординаційними видами спорту відставали від одноліток, які не займались спортом, за наведеними показниками.
Висновки:
1. 1. У обстежених нами спортсменок, які займались художньою гімнастикою, стрибками на батуті, бадмінтоном, виявлена затримка темпів біологічного розвитку та запізнення початку менархе на фоні інтенсивних фізичних навантажень в пубертатному періоді. Частіше ці зміни зустрічались серед спортсменок, які займались художньою гімнастикою.
2. 2. У більшості спортсменок відмічалось збільшення показників А/Т, НК/Р та зменшення розмірів тазу, що вказує на наявність гормонального дисбалансу. Жировий компонент маси тіла спортсменок, які займались художньою гімнастикою, залишався низьким протягом усього пубертатного періоду, незважаючи на те, що з віком відмічалося збільшення показників росту і маси тіла.
3. 3. В обстежених нами видах спорту необхідна корекція навчально-тренувального процесу, з урахуванням темпів біологічного розвитку, що дозволить зменшити негативний вплив фізичних перенавантажень на організм юних спортсменок і в майбутньому зберегти їх репродуктивне здоров'я.
1 2
Інші реферати на тему «Фізкультура, туризм»:
Сучасний стан боксу в Україні
Урок: "Екскурсія по місцевості" для учнів 4-А урок - уявна подорож
Міжнародний день миру
Вплив комп’ютерно-орієнтованих технологій у спортивному виховані студентів вищих навчальних закладів
Комплекси вправ для різних професій: оператор пульту управління, працівник транспорту