Сторінка
3

Чудо сходження Благодатного Вогню в Єрусалимі

По різному інтерпретують факт сходження Вогню різні релігії. Наука в цьому питанні абсолютно незастосовне через обмеження сфери діяльності. Існує дві принципових відмінності наукового методу пізнання й атеїзму:

1. Науковий метод пізнання не заперечує наявності в природі нашого світу трансцендентних впливів, але і не вивчає особливостей і закономірностей таких впливів. Атеїзм постулює відсутність у природі нашого світу трансцендентних впливів.

2. Науковий метод пізнання не заперечує наявності в природі нашого світу речей у собі «noumena»але і не вивчає особливостей і закономірностей «noumena». Атеїзм заперечує наявність у природі нашого світу недоступної науковому методу пізнання частини ноуменальної природи й існування речей у собі «noumena»

Зішесття Благодатного Вогню є трансцендентним впливом, з погляду коректного наукового методу пізнання, і отже не підлягає ні вивченню ні коментарям. Представники різного релігійного знання відповідно по своєму коментують факт сходження Благодатного Вогню - аналогічно факту Воскресіння Христова. Практично всі Християнські конфесії (у тому числі і католики до Великої Схизми 1054 принимавшие активну участь безпосередньо в літанії) присутні в Храмі і приймають Благодатний Вогонь з рук патріарха Ієрусалимського. Мусульмани офіційно не присутні в Храмі але і не заперечують факт зішесття Благодатного Вогню, шануючи Рятівника нашого Ісуса Христа одним зі своїх пророків, приносять у свої будинки Благодатний Вогонь і запалюють свої домашні світильники від нього. Заперечують факт зішесття Благодатного Вогню, як і факт Воскресіння Христова тільки іудеї так атеїсти, саме вони і распространяютв тім числі в печатки, слухи про "хитрості" нечесних священиків, природно не перелічуючи ні конкретних деталей «хитростей», ні року зішесття Вогню. Офіційні особи, що перевіряють Кувуклию й оглядають Патріарха при християнському і мусульманському контролі над Єрусалимом за наклеп могли страчувати, а при існуючому ізраїльському контролі можуть піддати солідному штрафу.

Любою що сумнівається заплативши 600-700 доларів (це ціна стандартної туристичної поїздки у Святу Землю - Єрусалим, Тиверия на 7 днів) цілком у стані особисто переконається у факті і деталях сходження Благодатного Вогню.

Шугаїв Михайл Михайлович, к.т.зв. член научно-Креационного Суспільства, співробітник миссионерско-просветительского центра "Шестоднев"

Цит. по: Шугаїв М.М. Чудо Благодатного Вогню // "Недільна школа", квітня, №15, 2002 р. Примітка: посилання на файл картинки дана на сайт видавництва додатка "Недільна школа" (газета "Перше вересня")

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3 


Інші реферати на тему «Релігія, релігієзнавство»: