Сторінка
8

Гобелен в сучасному інтер’єрі

Прибирання робочих місць.

До побачення.

Висновки

Я на дипломну роботу вибрала техніку ткацтва , тобто гобелен. Я зрозуміла, що за допомогою ниток і кольорів ми можемо створити чи відтворити те, що нам до душі і до вподоби. І мені захотілося поєднати у своєму гобелені дві клітки, одна з яких геометрична, а друга взята з біології, яку я стилізувала. Це поєднання я вишукувала довго замальовками ескізів, і врешті-решт і створила композицію, яка на мою думку вийшла більш вдалою до мого задуму.

Композиція називається: “Ти не одна”. Чому саме ця назва спала мені на думку, запитає не одна людина коли побачить цей гобелен, а тому що композиція складається із двох типів кліток геометричної і біологічної. Адже існує не тільки геометрична клітка, а й біологічна. Із такими пошуками ми можемо знайти ще клітки у різних аспектах усього живого і не живого існування.

Кольори, можна сказати, напросилися самі на цю композицію. У цих кольорах є значення живого, простого, мирового, сталого. Визначеного кольору біологічної клітини не має, бо вона є різною у всіх живих гілок, а я вибрала середні кольори.

Коли я сіла до роботи за раму з натягнутою основою, фактури творилися у ході роботи з настроєм добитися бажаного результату.

Після закінчення роботи варто подивитися на гобелен, що тут розказувати, він сам розкаже вам про те, що ви ще не зрозуміли з того, що я я вже вам розказала.

Список використаної літератури:

1. Воропай “Народні звичаї”.

2. Словник ДУМ Львів Г.; 2002.

3. О.І. Нипорак. Сучасні художні тканини Українських Карпат. Київ. “Наукова думка”. 1988.

4. Антонович, Захарчук-Чугай, Станкевич. Декоративно прикладне мистецтво. Львів, видавництво “Світ”. 1992.

5. А.П. Гура. Прикрась свій дім.

6. Л.К. Хвук “Сучасне українське ткання”.

Додатки

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8 


Інші реферати на тему «Образотворче мистецтво»: