Сторінка
4

Планування доходів бюджету

Неподаткові надходження

Неподаткові надходження включають насамперед рентну плату за нафту та природний газ, що видобувається в Україні, різницю в цінах на природний газ, відрахування від плати за транзит газу трубопровідним транспортом через територію України.

Рентна плата введена з метою вирівнювання ціни на нафту і природний газ, що видобуваються в Україні, та ціни, за якою вони імпортуються з інших держав. Сума рентної плати визначається на підставі прогнозних обсягів власного видобутку нафти і газу та діючих ставок рентної плати.

Оптова ціна на нафту, природний газ та рентна плата встановлюється в доларовому еквіваленті в перерахунку в гривню за курсом Національного банку України.

Різниця в цінах на природний газ вітчизняного видобутку — це різниця між граничною оптово-відпускною ціною на природний газ для споживачів України і ціною власного видобутку з урахуванням частини витрат газотранспортних організацій. Гранична оптова ціна на природний газ, що реалізується споживачам України, визначається на основі ціни закупки імпортованого газу і ціни на газ власного видобутку, часткового відшкодування витрат на транспортування газу територією України з урахуванням податку на додану вартість.

Сума надходжень до Державного бюджету різниці в цінах на природний газ визначається множенням обсягу добутку природного газу (в 1000 м3) на розмір різниці в цінах (у доларах США на 1000 м3).

Відрахування від плати за транзит газу трубопровідним транспортом через територію України здійснює НАК «Нафтогаз України» і визначає цю суму у розмірі, еквівалентному 0,20 дол. США за 1000 м3 природного газу на кожні 100 км відстані, і обсяги газу, що транспортуються транзитом.

Планування інших видів неподаткових надходжень здійснюється на основі даних Державної податкової адміністрації про фактичне їх надходження на дату складання проекту бюджету, очікуваного надходження до кінця року, а також з урахуванням тенденцій, які складаються в останні роки.

Список використаної літератури

1. Білик М.Д. Організація і методика аудиту сільськогосподарських підприємств. 628 с.

2. Бойко Н. А. Економічна і соціальна географія. Рос. мовою. 239 с.

3. Болюх М. А., Горбаток М. І. Збірник задач з курсу «Економічний аналіз». 232 с. Бондар М.І. Аудит в АПК. 188 с.

4. Боярська 3. І. Міжнародне комерційне право. 143 с.

5. Брусіловський Б. Я. Інформатика інвестування. 497 с.

6. Валєєв К. Г.,Джалладова І. А. Вища математика. Ч. II. 451 с.

7. Валютні операції / За ред. Л. П. Петрашко. 144 с.

8. Васильков В.Г. Організація виробництва. 524 с.

9. Вітлінський В. В. Економічний ризик: ігрові моделі. 446 с.

10. Верба В. А., Решетняк Г. І. Організація консалтингової діяльності. 244 с.

11. Власова А. М., СавчукЛ. М., Савінова В. Б. Організаційна поведінка. 96 с.

12. Войчак А. В, Павленко А. Ф. Маркетинг. 246 с.

13. Герольд Мус, Рольф Ханшманн. Бухгалтерський облік (основи — завдання — розв'язання)! Пер. з нім., рос. мовою; за ред. В. В. Сопка. 368 с.

14. Гончарук Я. А., Павленко А. Ф., Скибінський С. В. Маркетинг у тестах. 392 с. Голуб Н.М., Шамхалова Н.А. Фінанси англійською мовою. 426 с.

15. Голуб Н. М., Шамхалова Н. А. Англійська для банківської справи. 421 с.

16. Гусак Т. М. Англійська граматика на практиці. 183 с.

17. Гусак Т. М., Мірошниченко Н. О. Посібник з аудіювання (англ. мова). Ч. І для студентів. 160 с. (З комплектом касет).

18. Гусак Т. М., Мірошниченко Н. О. Посібник з аудіювання (англ. мова). Ч. II для викладачів. 144 с. (З комплектом касет).

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4 


Інші реферати на тему «Фінанси»: