Сторінка
10
При організації навчального процесу необхідно надавати 10-15 хв для гри, при цьому необхідно змінювати правила гри, розмір майданчика, музичний супровід для підвищення ефективності розвитку координаційних здібностей у школярів молодших класів.
Для учнів молодших класів необхідний вибір ефективних засобів і методів з використанням рухливих ігор різної спрямованості, які зможуть надати раціональне навантаження, а також не будуть перешкоджати розвитку іншим якостям.
Програма рухливих ігор для дітей молодшого шкільного віку впродовж навчального дня наведена в розділі 3.3.
Тема представленої роботи актуальна так, як на даний час розроблено безліч методів для розвитку координаційних здібностей, в які входять рухливі ігри, і дуже важливо знати як саме гра впливає на розвиток координаційних здібностей і яку саме рухливу гру потрібно застосовувати для розвитку певного виду координації.
Анкетування займає важливу роль в аналізі підходів у фізичному вихованні дітей. Завдяки цьому методу можна зібрати багато інформації про те як розвивається дитина, її відношення до фізичної культури як в школі так і за межами неї. Також можна дізнатися чи подобається дитині вчитель з фізичної культури та методика за якою він викладає.
Провівши педагогічне тестування в учнів молодшого шкільного віку, ми дійшли висновку, що рівень фізичної підготовленості знаходиться на середньому та вище середнього рівнях і більше потрібно приділяти увагу розвитку координаційних здібностей саме одним із засобів фізичного виховання таким як рухливі ігри.
Для підвищення рухливої активності дітей молодшого шкільного віку і покращенню координаційних здібностей необхідно більше використовувати рухливі ігри та естафети, які будуть спрямовані на розвиток всіх можливих здібностей дітей цього віку.
Інші реферати на тему «Педагогіка, виховання»:
Теоретичні основи виховання емоційно-позитивного ставлення до природи у дітей дошкільного віку
Особливості бюджетного фінансування професійно-технічних закладів
Педагогічні умови виховання любові до Батьківщини у дітей дошкільного віку
Розвиток пам’яті, мислення, уваги у дітей дошкільного віку
Екологічне виховання молодших школярів засобами народних традицій