Сторінка
5

Опорядження гіпсокартонними листами

Частота розміщення вертикальних профілів являється функцією необхідного радіуса кривизни. Чим менша відстань між профілями, тим менший радіус кривизни.

Спосіб

обробки

Товщина ГК листів

6,5 мм

9,5 мм

12,5 мм

Сухий ГКЛ

R > 100 мм

R > 300 мм

R >500 мм

ГКЛ змочений з лицевої сторони

R > 60 мм

R > 250 мм

R >400 мм

Змочена гіпсова основа листа

R > 80 мм

R >200 мм

Змочений і вису-шений лист ГК на шаблоні

R > 50 мм

R > 60 мм

R >120 мм

Також ГК листами можна облицьовувати цегляні стіни. Вцьому випадку, використовуються профілі типу “CD” 60×27, зазвичай вони використовуються для будівництва підвісних стель. Вибираючи кількість шарів ГК листів, товщину мінеральної вати, можемо отримати неохідні звуко- і термоізоляційні характеристики стіни. Тому такий тип облицьовки часто використовується для покращення ізоляції приміщення. Його використовують у оглядових залах

На необхідній відстані від стіни, на підлозі і на стелі монтуються з допомогою дюбелів горизонтальні профілі UD 27×28. Закріпленні профілі визначають вертикальність майбутньої стіни. Між закріпленими горизонтальними профілями вставляються вертикальні профілі СD 60×27 через кожні 60 см. Вони мають бути додатково закріпленні (можуть бути використані елементи кріплення типу ES), вони розміщуються на висоті 1,3 м від підлоги, що доз-волить зміцнити стіну.

Після шпаклювання стиків і головок шурупів, проводиться оцінка виконаної роботи х використанням тих ж критеріїв, що й у випадку внутрішніх стін.

Кріплення типу ES

Підвісні стелі

Основним елементом конст-руктції є профіль СD 60×27×0,6 мм, який кріпиться на різних видів підвісні кріплення. Є декілька видів підвісних кріплень: обертаюче з пружинним елементом і тд. Кріплення обертаюче з пружинним елементом з’єднюється з кріплячим стержнем із оцинкованого сталевого дроту товщиною 4мм.

Крім профіля СD 60×27×0,6, при будівництві каркасу стелі також використовується профіль UD 27×28×0,6 мм. Він кріпиться на відповідному рівні до навколишніх стін. Залежно від умов будівництва вибираємо каркас простий, чи подвійний (основа).

Проста основа використовується у приміщеннях шириною не більше 4м. В цьому випадку профілі СD 60×27×0,6 розміщуються паралельно найдовшим стінам. Вони кріпляться до основної стелі за допомогою підвісних кріплень розміщених максимум через 160см одна від одної. Кінці профілів знаходяться в прикріплених на відповідній висоті пристінних профілях UD 27×28×0,6. Незалежно від типу каркасу відстань “а” між профілями до яких кріпляться ГКЛ, залежить від їх товщини і виду.

Цей тип більш дешевший, в зв’язку з меншою кількістю необхідних профілів хоча розмітка і кріплення більш трудомісткі.

Подвійна основа є більш популярна в зв’язку з легкістю монтажу і можливістю регулювання рівня стелі. Вона складається із двох взаємоперетинаючих рівнів профілів. Вони з’єднані між собою з допомогою хрестового з’єднювального елемента.

Верхній шар кріпиться до основної стелі з допомогою підвісних кріплень, які розташовуються на розміченій на стелі сітці 120 × 120 см. Кінці профілів другого шару кріпляться у пристінних профілях UD 27×28×0,6 на відповідній висоті.

Металева основна стеля

Бетонна основна стеля

Основна стеля – деревяне піддашшя

1. Гіпсокартонний лист GKF 15 мм.

2Профіль СD 60×27×0,6.

3.Підвісне кріплення із пружинним елементом.

4.Стержень D 4 мм.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8 


Інші реферати на тему «Технічні науки»: