Сторінка
2
Всі розуміють, що страхова компанія повинна мати можливість контролювати процес лікування, кінцевий результат, але не впливати на саме лікування. За допомогою асістанського центра, лікарів-експертів компанія повинна оперативно вирішити - сплачує вона додаткове обстеження або лікування, чи ні, відноситься надання медичної допомоги до страхової події або ні. Страхова компанія при цьому піклується насамперед, про застраховану особу, тому що легше та дешевше попередити захворювання, ніж потім його лікувати . І з іншої сторони - якщо кваліфіковано провести лікування – застрахована особа швидше приступить до роботи, а при продовженні договору обов'язково згадає про ефективне лікування.
Контролюючи процес лікування, страхова компанія прагне стримувати персонал лікувальних установ від призначення великої кількості додаткових, найчастіше непотрібних обстежень. Менталітет українських громадян полягає в тому, що «кваліфікований лікар» призначає багато ліків, найчастіше коштовних та імпортного виробництва. Страховик повинен аргументовано протистояти бажанню пацієнта вилікуватися водночас і від всіх хвороб.
Страховики вимушені враховувати побажання клієнтів і іноді страхують ризики, пов'язані з наданням стоматологічної допомоги. Відомі приклади, коли в постсоціалістичній країні виявилася неплатоспроможною компанія, що займалася страхуванням за програмою "Стоматологія". Компаніям, які впроваджують даний вид страхування, необхідно пам'ятати - бажання запропонувати клієнту програму з елементами надання стоматологічної допомоги одночасно загрожує великими виплатами.
Поліс добровільного медичного страхування заощаджує гроші людині, у якої виникли проблеми зі здоров'ям. Бюджетне фінансування системи охорони здоров'я за залишковим принципом, коли в лікувальні установи надходять кошти в обсязі 50-70% від реальної потреби, провокує виникнення в охороні здоров'я своєрідних процесів. Будемо відверті, значне місце в медичному обслуговуванні населення України відіграють “тіньові” кошти. Людина, яка потрапила на лікарняне ліжко і прагне одержати якісне лікування, найчастіше змушена платити зі своєї кишені. При цьому в неї немає ніякої гарантії, що це принесе бажаний ефект. Адже нікому не поскаржишся: «Я заплатив медичним працівникам або медичному закладу, а ефективного лікування не отримав». Страхові компанії в цій ситуації офіційно виступають як посередник між застрахованою особою та закладом охорони здоров’я і прагнуть змінити цю ситуацію, легалізувати існуючий у медицині тіньовий оборот коштів.
Таким чином, застрахувавши своє здоров'я в українській страховій компанії, яка серйозно займається добровільним медичним страхуванням, наші співвітчизники мають право розраховувати на своєчасну і кваліфіковану медичну допомогу.
1 2
Інші реферати на тему «Страхування»:
Врегулювання та відшкодування збитків по вантажах: досвід компанії Сrаwfоrd
Оподаткування доходів російських нерезидентів, отриманих за договорами перестрахування із джерелом їх походження з України
Монітор керівника страхової компанії як інструмент вирішення проблеми автоматизації
Ринок страхових послуг в Україні
Страхове шахрайство в Нью-Йорку: 10 найгучніших справ