Сторінка
3
Адміністративна та адміністративно-територіальна реформи повинні поєднуватися з реформами освітньою, пенсійною, бюджетною, податковою тощо.
Сьогодні публічна влада України, що уособлена органами державної влади та органами місцевого самоврядування, має відповісти на актуальний історичний виклик, який полягає у нагальній необхідності вирішення проблеми цивілізованої взаємодії та співпраці із громадянським суспільством і створення сприятливих умов для його саморозвитку. Ця проблема має вирішуватись на усіх рівнях управління та адміністративно-територіального устрою і, перш за все, у територіальних громадах. Ефективне вирішення цієї проблеми визначає долю України: в сучасному світі перспективи у розвитку країни відкриваються тільки тоді, коли влада й громадянське суспільство не тільки вступають у діалог, але й налагоджують сталу взаємодію, що включає участь громадянського суспільства у державних справах, всіляке сприяння з боку влади його саморозвитку.
Таким чином, сьогодні склалася ситуація взаємної зацікавленості у співпраці з метою взаємопідсилення двох потоків процесу демократизації країни: місцевого самоврядування та громадянського суспільства.
Інші реферати на тему «Самоврядування»:
Соціально-економічні умови місцевого та регіонального розвитку: реальні диспропорції
Місцеві вибори та їх наслідки
Організація фінансового контролю в процесі формування доходної частини міського бюджету на прикладі м. Ірпеня
Становлення організаційних засад муніципального руху в Україні
Роль зовнішнього консалтингу у розвитку інноваційної діяльності органів місцевого самоврядування в умовах глобалізації та впровадження муніципального менеджменту