Сторінка
3

Догляд за волоссям

NEWGEN

Профілактичний шампунь для постійного використання, особливо під час подорожі, для ділових людей.

AQUAGEN

Шампунь-бальзам для нормального і ламкого волосся і чуттєвої шкіри. Освіжаюче і тонізуюче засіб для миття волосся і тіла.

LENIGEN

Для особливо чуттєвої шкіри і нормального і сухого волосся.

Шампуні

Для вибору шампуню використовуйте простий принцип: спочатку уважно читайте текст на упакуванні і використовуйте той шампунь, що призначений для вашого типу волосся, а після початку використання уважно аналізуйте результати. При тім розмаїтості миючих засобів, яке є сьогодні на ринку, можна грамотно підібрати засіб для миття будь-якого проблемного волосся. Позитивними результатами використання шампуню можна вважати: добре відмита волосся, відсутність на них жиру, блиск волосся після їхнього висихання, гарна расчесываемость і слухняність, ніякого роздратування шкіри голови. Ну і не забувайте, що якісний продукт не може коштувати дешево.

Крім того, гарний шампунь повинний відшкодовувати утрату вологи і живильних речовин; підвищувати еластичність волосся; захищати кутикулу волоса і пригладжувати лусочки кутикули; не робити волосся надто важкими; знімати статичну електрику з волосся; додавати волосся шовковистість. Для того щоб зрозуміти, що даний шампунь вам не підходить, досить одного чи двукратного використання, а от для того, щоб прийти до висновку, що цей шампунь саме для вас — необхідно регулярно користатися їм хоча б протягом декількох тижнів. Після того як ви підібрали собі шампунь, що вас цілком улаштовує, не варто змінювати його на інший, активно рекламований усюди.

Використовуючи концентрований шампунь, варто попередньо розлучити його водою в долоньці, розтерти між руками і потім уже наносити на шкіру голови. Пінка, що утвориться, рівномірно розподіляється по волосся. Якщо волосся обтяжені шарами стайлингових засобів, то проводиться багаторазове миття. Основним напрямком руху рук під час миття вважається від коренів до кінчиків.

Склад шампунів варіюється, але в ньому найчастіше зустрічаються наступні компоненти: детергенти (чи сурфактанти); поверхнево-активні речовини (УПАВШИ; бувають твердими і м'якими); антиоксиданти; антисептики; речовини-носії; хелати; зм'якшуючі речовини; емульгатори; лубрікатори (мастильні речовини); протеїни; силікони; різні види кондиціонерів; функціональні і лікувальні добавки; консерванти; згущувачі; віддушки; розчинники; вітаміни.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3 


Інші реферати на тему «Різне»: