Сторінка
2
Вивчення і використання кон'юнктури світового ринку, відновлення стійких позицій на тих ринках, де підприємства України займали колись помітне місце; визначення найкращих умов експорту товарів і послуг, що забезпечують завоювання нових ринків збуту, особливо в найбільш розвинутих країнах.
В Україні поки що відсутні дійовий механізм і моделі організації виробництва, які б могли консолідувати конкурентоспроможні технологічні системи і були здатні до ефективної інтеграції в світогосподарський простір на основі агресивної експортної стратегії. Створення такого механізму можливе в декілька етапів. Починати, очевидно, слід із стабілізації та нарощування виробництва в певних напрямках, закріплення на традиційних ринках, а також експансія на нові ринки через активний вплив на кон'юнктуру (агресивний маркетинг товарних ринків) і розвиток існуючих конкурентних переваг.
Значне розширення обсягів експортування та зміцнення позицій українських виробників на світових товарних ринках можливе тільки за розуміння того, що в міжнародних економічних відносинах Україна входить в стадію, практичної інтеграції в світове господарство, що потребує інтенсифікації дій експортерів і створення відповідних умов та механізмів їх підтримки.
1 2
Інші реферати на тему «Підприємництво»:
Процедура створення господарських товариств
Удосконалення політики формування позикових коштів підприємства
Інтеграція України до ЄС та проблеми конкурентоспроможності вітчизняних підприємств
Формування цінової стратегії підприємства
Роль малого бізнесу в ринковій економіці, шляхи розвитку малого підприємництва в Україні