Сторінка
3
Враховуючи нагальні потреби у проведенні прикладних наукових досліджень у сфері управління освітою, масштабність завдань із впровадження новацій на сучасному етапі розвитку, їх загальнонаціональне значення, той факт, що жодному окремо взятому ВНЗ здійснювати самотужки інноваційні проекти не під силу, автори пропонують створити на базі національних вищих навчальних закладів мережу науково-дослідних лабораторій для вирішення питань управління розвитком персоналу з єдиним центром, координуючим їх діяльність.
Література:
1. http://education.gov.ua/pls/edu/docs/common/higher_educ_ukr.html
2. http://www.ukrstat.gov.ua/
3. Про використання коштів Державного бюджету України закладами освіти на підготовку спеціалістів за державним замовленням. Підготовлено департаментом контролю видатків на соціальну сферу та науку і затверджено постановою Колегії Рахункової палати від 26.12.2002 № 30-3. – К.: Рахункова палата України, 2003. – Випуск 2.
4. Про затвердження Програми дій щодо реалізації положень Болонської декларації в системі вищої освіти і науки України на 2004–2005 роки: Наказ Міністерства освіти і науки України від 23 січня 2004 року № 49.
5. http://www.chemodan.com.ua/education/
6. http://www.azbukas.com/study.html
7. Вахрушев В. Принципы японского управления. – М: ФОЗБ, 1992.
8. Про затвердження норм часу для планування і обліку навчальної роботи та переліків основних видів методичної, наукової й організаційної роботи педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів: Наказ Міністерства освіти і науки України від 7 серпня 2002 року № 450.
Інші реферати на тему «Економічні теми»:
Економічний зміст і структура формування місцевих бюджетів
Інноваційний чинник забезпечення економічного зростання
Розробка критеріїв якості інвестиційної діяльності для авіатранспортних підприємств які створюються
Удосконалення інструментів оцінки рівня накладних витрат виробничих підприємств
Глобалізація як фактор ризику у формуванні структури економіки України