Сторінка
1
ЗМІСТ
1. Завдання і мета проекту 3-4
2. Виробнича схема підприємства 5
3. Маркетинговий аналіз 6-7
4. Технічний аналіз 8-9
5. Екологічний аналіз 10
6. Інституційний аналіз 11-12
7. Соціальний аналіз 13
8. Фінансовий аналіз 14-17
9. Економічний аналіз 18
10. Оцінка вигід і витрат проекту 19-20
Висновок 21
Завдання і мета проекту
Проектується приватна перукарня «Чародійка», яка знаходиться в м. Коломия по вул. Театральна 55. Дана установа займається перукарськими послугами, стильними зачісками, манікюр, педикюр, є солярій. Я, Чопенко О.М. пропоную ввести в дану організацію професійні консультації і послуги кваліфікованих візажистів і косметологів.
Метою даного проекту є визначення результатів діяльності на певний строк при наданні нових послуг, надати цим результатам кількісну оцінку, довести рівень досягнення цих результатів, визначити умови, за яких ці результати можуть бути досягнутими.
На даній установі має бути створено 10 нових робочих місць – 5 візажистів, 5 косметологів. Також передбачається існування допоміжних офісів і філій і в інших містах, які будуть виконувати індивідуальні послуги.
Даний проект досліджується на всі види аналізу. Розробляючи проект, є можливість подальшого розвитку і розширення діяльності перукарні. Генеральною метою проекту є розвиток фірми у межах Івано-Франківської області та досягнення максимального прибутку.
Як і різні проекти, цей проект оточують різноманітні зовнішні і внутрішні фактори, які впливають на підготовку і реалізацію проекту.
Зовнішнє оточення проекту – це економічні, правові і політичні фактори. Варто звернути увагу на правові і економічні фактори (даний вид діяльності тісно пов'язаний на імпортних вузлах і сировині, тому при незначних змінах митного законодавства відбудеться значна зміна ціни продукції.).
Внутрішнє середовище менш сприятливе ніж зовнішнє, на що вказує досить високий рівень конкуренції вітчизняних виробників аналогічної продукції.
За масштабною класифікацією проектного аналізу це малий проект. Його вартість знаходиться в межах до 30 тис. грн. Статутний фонд підприємства 15 тис. грн. За тривалістю це проект короткостроковий, оскільки його реалізацію планується здійснити на протязі 3-ьох місяців.
Учасниками проекту являються:
1. ініціатор, розробник і керуючий даного проекту, тобто Чопенко О.М.;
2. замовники, клієнти (особи, зацікавлені у здійсненні проекту та досягненні його мети, а також буде користуватися його результатами),
3. інвестор (вклади інвесторів, юридичних і фізичних осіб);
4. контрактори (працівники, які на підставі угоди виконують певні угоди, пов”язані з проектом).
Життєвий цикл проекту передбачає дві фази і шість стадій:
1. Експертиза - передбачає:
A) Доступ і якість ресурсів їх кількісна оцінка (для даного проекту доступ і якість є вигідними)
Б) Попит на послуги (попит на дані послуги є досить високим і передбачається що знижуватись він не буде)
B) Витрат і прибутків.
2. Ідентифікація - розробка ідеї (ідея подана, проте можливі зміни)
3. Розробка - вибір альтернативного варіанту це і є перша фаза, тобто проектування.
4. Переговори були проведені між замовником, керуючим і інвесторами.
5.Тут включається друга фаза і контроль за виконанням проекту (контроль замовником, контроль інвесторами),
6. Завершальна оцінка - дає відповіді на декотрі запитання (чому відбулися відхилення від плану, чи були досягнені цілі).
Виробнича схема підприємства.
Салон-перукарня "Чародійка" буде працювати за такою організаційною схемою:
Ініціатор, розробник проекту |
|
|
Перукарі |
|