Сторінка
2
скорочення нульового пробігу рухомого складу раціональним розподілом автомобілів за клієнтами і маршрутами;
зменшення відстані перевезення вантажів за допомогою закріплення споживачів за постачальниками;
підвищення коефіцієнта використання пробігу плануванням раціональних маршрутів перевезень масових вантажів і ліквідації зустрічних перевезень;
скорочення простоїв автомобілів та інших машин і механізмів під навантаженням (розвантаженням);
зниження собівартості автомобільних перевезень, збільшення прибутку (доходу), вивільнення рухомого складу (виконання заданого обсягу перевезень з меншою кількістю автомобілів).
Економіко-математичні методи застосовують при оптимі-зації розкрою тканин, коли міжлекальні відходи у швейному виробництві мінімальні.
У процесі контролю економіко-математичні методи використовують для виявлення невикористаних резервів раціонального господарювання, економного витрачання матеріальних і трудових ресурсів.
Результати застосування розрахунково-аналітичних методичних прийомів у процесі контролю оформляють у вигляді машинограм (відомостей), які додають до акта комплексного аудиту діяльності підприємства.
Таким чином, застосування у фінансово-господарському контролі й аудиті економічного аналізу, статистичних розрахунків та економіко-математичних методів (із використанням ЕОМ) підвищує наукову достовірність контролю і його ефективність у раціональному господарюванні в умовах ринкових відносин.
1 2
Інші реферати на тему «Бухгалтерський облік, податки»:
Економічний контроль у системі наук
Вплив системи оподаткування доходів фізичних осіб на формування інвестиційних ресурсів держави
Принципи організації готівкового обігу
Облікові регістри і їх класифікація
Основні вимоги до фінансової звітності та принципи складання. Склад фінансової звітності, її подання і оприлюднення