Сторінка
2
Установи банків повинні постійно контролювати дотримання всіма господарськими суб'єктами правил ведення касових операцій.
Сам хід ринкових реформ потребує постійного перегляду та вдосконалення нормативних документів, що регламентують обіг готівки. Нормативна база НБУ щодо регулювання використання готівки повинна охоплювати усі сфери її обігу у народному господарстві.
Перспективи скорочення готівково-грошового обігу в Україні пов'язані з макроекономічною стабілізацією вітчизняного народного господарства.
Основні завдання установ банків у роботі з готівкового обігу — раціональна організація грошового обороту, якнайшвидше залучення готівки до кас банків; подальше зміцнення готівкового обігу; прогнозування готівкового обігу за загальним обсягом і структурою, аналіз стану збалансованості грошових доходів і витрат населення; обмеження готівкової емісії економічно обгрунтованими вимогами зростання обігу готівки; вчасна видача готівки всім господарським суб'єктам; здійснення контролю за економним витрачанням готівки, а також за її витрачанням за цільовим призначенням; дотримання встановленого порядку ведення касової та емісійної роботи тощо.
1 2
Інші реферати на тему «Бухгалтерський облік, податки»:
Державний контроль монопольної діяльності підприємств на товарному ринку
Зміст фінансово-господарського контролю, його цілі і завдання
Органолептичні методичні прийоми
Міжнародні і національні стандарти (норми) аудиту
Відмінність аудиту від ревізії фінансово-господарської діяльності підприємства і судово-бухгалтерської експертизи