Сторінка
2
Учасники інвестиційної діяльності повинні мати у своєму розпорядженні ліцензію або сертифікат на право її здійснення.
Інвестиційна діяльність є найважливішою складовою частиною підприємницької діяльності компанії (фірми), підприємства.
Пропозиції .Вирішальна роль у реалізації інвестицій належить галузям інвестиційного комплексу, тому основним завданням інвестиційної діяльності є визначення шляхів розвитку цих галузей. Розвинений інвестиційний комплекс повинен забезпечувати стійкі темпи зростання галузей, запроваджувати найновітніші досягнення технічного прогресу, реалізовувати великі соціально – економічні завдання
Економічне зростання може бути досягнуте за рахунок збільшення обсягів результатів підприємницької діяльності, а також галузевої, асортиментної та регіональної диверсифікації цієї діяльності. Це економічне зростання забезпечується насамперед за рахунок інвестиційної діяльності, у процесі якої реалізуються стратегічні цілі.
Сучасне ринкове середовище передбачає певні ризики, які можуть викликати втрату не тільки прибутку та додаткового доходу від інвестицій, але й частини інвестованого капіталу. Ці обставини зумовлюють необхідність пошуку шляхів та способів зниження ризику при реалізації інвестиційних проектів.
Список використаних джерел
1. Моделі і методи прийняття рішень в аналізі і аудиті. Навчальний посібник для студентів спец. 7.050106 „Облік і аудит”./ За ред.д.є.н.,проф Ф.Ф.Бутинця., к.е.н., доц. М.М.Шигун.- Житомир:ЖДТУ, 2004.-352с.
2. Бухгалтерський фінансовий облік: Підручник для студентів спеціальності „Облік і аудит” вищих навчальних закладів./За редакцією проф. Ф.Ф.Бутинця.- 4-е вид., доп.і перероб.- Житомир:ПП „Рута”, 2002.-688с.
3.Є.В.Мних Економічний аналіз:Підручник.- Київ: Центр навчальної літератури, 2003.- 412с.
1 2
Інші реферати на тему «Фінанси»:
Сучасні тенденції розвитку депозитарної діяльності
Сучасні методи і засоби інформаційних технологій
Методи рефінансування центральним банком комерційних банків
Легалізації коштів через систему страхування
Державний кредит та державний борг: економічний зміст, аналіз формування та покриття, напрями розв’язання боргової проблеми в Україні