Сторінка
5
Найбільш простим і поширеним варіантом презентації є презентація в форматі РowerРoint (презентація Power Point), що одержала широке поширення в бізнес-середовищі.
Формат Power Point дозволяє інтегрувати до презентації відео та аудіо файли, створювати примітивну анімацію на рівні «слайд шоу». Головний плюс даного формату презентації - можливість без особливих знань і вмінь вносити зміни в презентацію, адаптуючи її під різні аудиторії і мети. Головний мінус даного формату - «підвисання» інтегрованих в презентацію файлів, а головне примітивізм картинки - дизайну, а часто повна відсутність смаку у творців.
При виготовленні презентацій РowerРoint із залученням професійних дизайнерів можна домогтися поєднання інформації та якісного візуального втілення окремих іміджів, створених спеціально для презентації. Причому, акцент на іміджевої складової будь-якої презентації дозволяє домогтися важливого емоційного сприйняття в рамках рекламної комунікації. Презентації зроблені з європейською якістю - це текст і картинка, що представляють собою єдину «обгортку», до якої загорнута та чи інша інформація. Споживач, не відволікаючись від інформації, підсвідомо вбирає її на емоційному та інтуїтивному рівні завдяки естетичному виконання презентацій, європейського дизайну та професійної роботі менеджерів арт-відділу (дизайн студії).
Зусиллями професійній студії дизайну можна створити як готові статичні картинки для всіх сторінок, так і шаблон презентації з набором іконок, за допомогою яких можна власноруч вносити зміни в презентацію, видозміни її.
В даній роботі розкрито ідеї міжпредметних зв'язків, у педагогіці і методиці викладання тісно пов'язано з методологічними поглядами педагогів на проблему синтезу і аналізу наукового знання як конкретного виразу диференціації наук.
Теоретичне і практичне вирішення цієї проблеми змінювалося відповідно до розвитку суспільства, його соціальним замовленням педагогічної науки та школі.
Утвердження і зміцнення предметної системи викладання в сучасній школі нерозривно пов'язано з розвитком ідеї міжпредметних зв'язків. Виявлення і подальше здійснення необхідних і важливих для розкриття провідних положень навчальних тем міжпредметних зв'язків дозволяє: а) знизити ймовірність суб'єктивного підходу у визначенні у визначенні між предметних ємності навчальних тем; б) зосередити увагу вчителів та учнів на вузлових аспектах навчальних предметів, які відіграють важливу роль у розкритті провідних ідей наук; в) здійснювати поетапну організацію роботи зі встановлення міжпредметних зв'язків, постійно ускладнюючи пізнавальні завдання, розширюючи поле дії творчої ініціативи та пізнавальної самодіяльності школярів, застосовуючи всю різноманітність дидактичних засобів для ефективного здійснення багатосторонніх міжпредметних зв'язків; г) формувати пізнавальні інтереси учнів засобами самих різних навчальних предметів в їх органічній єдності; д) здійснювати творчу співпрацю між вчителями та учнями; е) вивчати найважливіші світоглядні проблеми і питання сучасності засобами різнихпредметів і наук у зв'язку з життям. Подальше поліпшення системи багатосторонніх міжпредметних зв'язків передбачає і подальше вдосконалення шляхів їх реалізації: планування цієї роботи в школі, координацію діяльності всіх учасників педагогічного процесу; ефективне використання міжпредметних (комплексних) семінарів, екскурсій, конференцій, розширення практики здвоєних уроків, на яких можуть вирішуватися вузлові світоглядні проблеми засобами різних навчальних предметів і наук одночасно, за участю двох або кількох вчителів.
В розділі 2.1 показана можливість застосування мови програмування Pascal на уроках математики.
В розділі 2.2 розробленно низку програм для спрощення обрахунку задач з фізики.
Також розроблена презентація данної курсової роботи в середовищі Microsoft Pover Point.
u