Сторінка
3

Система збуту реклами в Інтернет

Висновок

Отже, основними засобами рекламування в інтернеті є:

o Баннерна реклама (обмін посиланнями)

o Рейтингові системи та тематичні каталоги.

o E-mail маркетинг.

o Закладки в браузері.

o Перехід по неіснуючому URL.

Важливо зрозуміти, також, що реклама в інтернеті по характеру рекламованих одиниць поділяється на:

o Реклама оффлайнових товарів та послуг.

o Реклама інтернет-ресурсів.

Баннер являє собою прямокутне графічне зображення у форматі GIF чи JPG, хоча зустрічаються баннери, створені за допомогою JAVA, ShockWave і т.д. Баннер міститься на сторінці web-видавця і має гіперпосилання на сервер рекламодавця.

Яскравим представником пошукових систем є міжнародна AltaVista.

Кожна пошукова система має свого власного спайдера, зі своїми власними "звичками". Кожна система індексує сторінки своїм особливим способом і пріоритети при пошуку по індексах теж відмінні. Тому, зробивши запит по визначених ключових чи словах вираженням, ми будемо мати різні результати для кожної з пошукових систем.

Типовим представником каталогів є міжнародна Yahoo!.

Каталог звичайно має тематичну розбивку на підкаталоги, ті у свою чергу можуть підрозділятися на більш дрібні піддиректорії і т.д. Так як реєстрація здійснюється людиною, а не програмою, то пошук по каталогах дає більш релевантні результати, ніж по пошукових системах.

На механізм електронної пошти спираються багато популярних засобів віщання в Інтернет. Сюди входять списки розсилок, дискусійні листи і, зрозуміло, індивідуальні поштові повідомлення. При умілому використанні e-mail може дати ще один ефективний інструмент просування чи компанії web-сервера в Інтернет.

В Інтернеті існує безліч списків розсилок, що присвячені всіляким тематикам.

Дискусійні листи створюються для обміну інформацією, обговорення питань на визначену тематику. На відміну від списків розсилки писати в листі можуть не тільки безпосередньо його творці, але і всі учасники.

Можна запропонувати зацікавленим відвідувачам сервера підписатися на спеціальну розсилку, що інформує про відновлення і розміщення нового матеріалу на ньому. Дана розсилка буде нагадувати передплатникам про сервер і сприяти збільшенню повторних візитів.

Одним з найбільш популярних способів реклами за кордоном є який-небудь безкоштовний товар, висилка поштою, так названий «пробник», щоб відвідувач міг спочатку ознайомитися з товаром безкоштовно, а потім прийти в один з оффлайн-магазинів, і купити цей товар.

Також існує ще один, що з'явився зовсім недавно спосіб рекламування. Це - перехід по неіснуючому URL

Звичайно, перш ніж рекламуватися подібним способом потрібно кілька разів подумати про те, що в користувача запитуючого неіснуючий URL зовсім немає бажання заходити на інший сервер.

Список використаних джерел

1. Кирсанов Д., Web-дизайн: книга Дмитрия Кирсанова, «Символ», 1999

2. Chip від 19.11.2000, с. 12;

3. Домашний ПК від 08.12.2000, c. 21;

4. Мир связи и информатикивід 11.08.2000, с. 21;

5. Мой компьютер від 04.09.2000, с. 18-19 ст.;

6. Телеком від 02.10.2000 c. 7;

7. http://www.kazan.ru/maxim

8. http://www.marketing.spb.ru

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3 


Інші реферати на тему «Реклама»: