Сторінка
16
Величина власного оборотного капіталу у звітному періоді зменшився на 6,98%, це вказує на зниження операційної діяльності.
Відбувається зниження коефіцієнту маневреності, що свідчить про зменшення гнучкості використання власних коштів, тобто відбувається зменшення використання власного капіталу в операційній діяльності на 3,38%.
Коефіцієнт покриття основних засобів на даному підприємстві у звітному періоді змінився в сторону зменшення на 6,35 % і залишається на рівні, який нижчий нормативного рівня.
Порівняємо прорахований показник з ВОК, ВОКо<МОКо, та ВОК1 < МОК1, дані результати вказують про нестійке фінансове положення даного підприємства.
- Аналіз ліквідності показує на, що підприємство є ліквідним майже за всіма показниками: КПЛ=4,4, КШЛ=0, 67, КАЛ=0,055.
Запас безпеки у звітному періоді зріс. Так, Zкл. зменшилось 39,07 %; Zмін. – на 29,65 %; Zфін. – на 84,72%; Zф.опод. – на 138,38%.
Ступеня операційного важеля у звітному періоді зріс на 53,71 % і становить 5,47, тому можемо зробити висновок, що наше підприємство надає перевагу використанню ефекту операційного важеля. Зростання даного показника є результатом спаду всіх показників, які на нього впливають (В, ЗВ, МД, Пр). Зростання OLR свідчить про збільшення залежності прибутку від виручки. Чим більша питома вага постійних витрат у величині вкладеного доходу, тим сильніше діє операційний важіль.
При обрахунку якості управління визначили що підприємству необхідно звернути увагу політики підприємства на фінансову діяльність, так як можливо відбувається: випуск власного капіталу (акцій), отримання позик та їх погашення, викуп акцій власної емісії, виплата дивідендів.
Узагальнення результатів аналізу фінансового стану підприємства
|
Інші реферати на тему «Фінанси»:
Система фінансових планів і їх взаємозв’язок
Місцеві фінанси в складі фінансової системи України
Фінансова стратегія підприємства та основні етапи її реалізації
Вплив страхування на соціально-економічні процеси в Україні: макроекономічний аспект
Фінансовий контроль та його роль у забезпеченні фінансової дисципліни