Сторінка
6

Облік операцій на поточному , рахунку в національній валюті

— групуванні окремо по дебету і окремо по кредиту сум через підрахунок за однорідними операціями по од­нойменних кореспондуючих рахунках, шифри яких проставлено у виписці;

— підрахунку сум, занесених у відповідні до корес­пондуючих рахунків графи в журналі-ордері № 1 і відо­мості № 1.2, і запису результатів підрахунку.

Аналітичний облік за рахунком 31 у розрізі кореспон­дуючих рахунків відображають у листках-розшифровках на основі доданих до виписки банку розрахункових доку­ментів, у яких зазначено номер документа, дату, корот­ке найменування та суму операції.

По закінченні місяця в журналі-ордері № 1 і відомос­ті № 1.2 підводять підсумки за кореспондуючими рахун­ками і звіряють з оборотами за цими рахунками, що ві­дображені в інших облікових реєстрах у кореспонденції з рахунком 31. Обороти за місяць із журналу-ордера № 1 переносять у Головну книгу.

Залишок грошових коштів на рахунках в банку ві­дображають у відомості № 1.2 тільки на початок і кінець місяця. Залишок грошових коштів, указаний на кінець місяця у відомості № 1.2, має відповідати залишку гро­шових коштів на поточному рахунку, який (залишок) ві­дображено в останній у цьому місяці виписці банку, і да­ним Головної книги.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6 


Інші реферати на тему «Бухгалтерський облік, податки»: