Сторінка
3

Склад і особливості складання фінансової звітності AT

• стисла історія підприємства, важливі події його розвитку;

• організаційна структура емітента, назва та місцезнаходження дочірніх підприємств, філій, представництв, їх роль та перспективи розвитку;

• опис вибраної облікової політики (метод нарахування амортизації, метод оцінки вартості запасів, метод обліку та оцінки вартості фінансових інвестицій тощо);

основні види продукції (послуг), що виробляє (надає) емітент, перспективи виробництва окремих товарів, залежність його від сезонних змін; основні ринки збуту та клієнти; канали збуту і методи продажу; джерела сировини, їх доступність та динаміка цін; особливості розвитку галузі виробництва, в якій діє емітент; рівень упровадження нових технологій; введення нових тарифів; конкуренція в галузі; особливості продукції емітента порівняно з продукцією конкурентів;

суттєві проблеми, що впливають на діяльність емітента, ступінь залежності від законодавчих або економічних обмежень; факти сплати штрафів і компенсацій за порушення чинного законодавства;

вибрана політика щодо фінансування діяльності; достатність робочого капіталу на поточні потреби; можливі шляхи поліпшення ліквідності за оцінками фахівців емітента; вартість укладених, але ще не виконаних договорів на кінець звітного періоду і дані про очікувані прибутки від їх виконання;

прогнози та плани щонайменше на рік про діяльність емітента (щодо розширення виробництва, реконструкції, поліпшення фінансового становища, опис суттєвих факторів, які можуть вплинути на діяльність у майбутньому; опис політики емітента щодо досліджень та розробки за звітний рік); інша інформація, що може бути суттєвою для оцінки інвестором фінансового становища та результатів діяльності підприємства.

Список використаної літератури

1. Мозговий О. Фондовий ринок нарощує м'язи // Уряд, кур'єр. — 2000. — № 9. — С 4.

2. Мозговий О. Фондовий ринок України: сучасний стан // Уряд, кур'єр. — 2000.—№ 140. — С 5.

3. Муравйов А., Савулькін Л. Корпоративне управління та його вплив на поведінку приватизованих підприємств // Про приватизацію: Держ. інформ.бюл. — 1999. — № 1.—С 51-56.

4. Нарский В., Краев А., Коньков И. Американские депозитарные расписки — средство привлечения зарубежных инвестиций // Фин. бизнес. — 1999.—№ П.—С. 44-47.

5. Нікбахт Е., Гропеллі А. Фінанси: Пер. з англ. — К.: Вік; Глобус, 1992.

6. Основы корпоративных финансов: Пер. с англ. / С. Росс и др. — М.: Лаборатория базовых знаний, 2000.

7. Павлова Л. П. Финансы предприятий. — М.: Финансы, ЮНИТИ, 1998.

8. Петруня Ю. Є. Індивідуальні інвестори на ринку акцій України: мотиви діяльності // Фінанси України. — 1999. — № 5. — С. 11-15.

9. Пишпек С И. Корпоративные отношения в экономике Украины: концентрация собственности и эффективное управление // Про приватизацію: Держ. інформ. бюл. — 1999. —№ 12. — С. 65-66.

10. Попов В. М., Романишш В. О. Ринок цінних паперів у відтворювально-му процесі перехідної економіки // Фінанси України. — 1998. — № 8. — С 119.

11. Ромашко О. Ю., Бурмака М. О. Контроль за дотриманням законодавства про цінні папери як чинник поліпшення інвестиційного клімату в Україні // Про приватизацію: Держ. інформ. бюл. — 2000. — № 6. — С 51-56.

12. Савин В. Корпоративные облигации как средство привлечения капитала // Финансист. — 1999. — № 7. — С. 28-34.

13. Савчук В. П., Скрипник Р. А. Порівняльний аналіз підходів до оцінки вартості акціонерного капіталу та можливості їх застосування // Про приватизацію: Держ. інформ. бюл. — 2000. — № 2. — С. 54-57.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3 


Інші реферати на тему «Фінанси»: