Сторінка
4
У гірських районах після сильних снігопадів зростає небезпека сходження снігових лавин. Про цю небезпеку населення оповіщається різними попереджувальними сигналами, встановлюваними в місцях можливого сходження снігових лавин і можливих снігових обвалів. Не слід нехтувати цими попередженнями.
Для боротьби зі сніговими заметами й обледенінням залучаються формування й служби цивільної оборони, а також усе працездатне населення цього району, а при необхідності й сусідніх районів.
Снігоочисні роботи в містах насамперед проводяться на основних транспортних магістралях, відновлюються робота життєво важливих об'єктів енерго-, тепло- і водопостачання. Сніг Із дорожнього полотна знищують у підвітряний бік. Широко використовують Інженерну техніку, що перебуває на оснащенні формувань, а також снігоочисну техніку об'єктів. Для проведення робіт залучається весь наявний транспорт, навантажувальна техніка й населення
Стихійні лиха — це трагедія для всієї держави, особливо для тих районів, у яких вони виникають Через стихійні лиха страждає економіка країни, тому що в результаті руйнуються виробничі підприємства, знищуються народні багатства і, найголовніше, виникають втрати серед людей, гине їхнє житло й майно.
Населення повинно правильно поводитися під час стихійних лих Люди мають знати основи цивільної оборони. Це забезпечить виживання більшості людей зменшить матеріальні втрати.
Дуже важливою ε участь населення в роботах по ліквідації наслідків стихійних лих Це стає передумовою якнайшвидшого відновлення нормального життя населення на території, охопленій стихійним лихом.
Слід зауважити, що дії населення повинні суворо відповідати вказівкам органів цивільної оборони.
Інші реферати на тему «БЖД, охорона праці»:
Людина і навколишнє середовище. Головні реакції, що забезпечують життєдіяльність людини
Людина, як елемент системи “Людина – життєве середовище”
Охорона праці користувачів персональних комп'ютерів (ПК)
Охорона здоров’я та працездатності жінок на виробництві
Само- і взаємодопомога при ураженнях і травмах