Сторінка
2
На вказаній стрічці послідовно нанесені області кожного х основних кольорів при чому розміром. Що відповідає виводи мого формату. При виводі інформації паперовий міст з накладеною на нього донорною стрічкою проходить під друкуючою голівкою що складається з тисяч дрібних нагрівальних елементів, вісь в місцях нагрівання розпалюється і залишається на листі колір.
За один прохід наноситься один колір. Для повно колірного зображення потрібно 4 проходи.
Плоттери на основі термопередачі досить дорогі у використанні у зв’язку з дорожнечею кожного відбитку, але зображення і використовуються при проектуванні об’єктів тривимірного моделювання, картографії, в рекламних цілях та ін.
Лазерні (світлодіодні) плоттери.
Дані плоттери основані на технології покладеної на основі фізичних процесів внутрішнього фотоефекту у світло чуттєвих напівпровідникових шарах.
Проміжний носій зображення у темряві заряджений до потенціалу 100 Вт, а промінь світла знімає цей заряд створюючи електростатичне зображення, що механічним шляхом притягує намагнічений тонерна папір.
Після цього папір з тонерами проходить через нагрівач і частки тонера запікаються створюючи зображення.
Повний час творення прихованого зображення здійснювалося лише за допомог лазера. Керування переміщення лазерного променя керувала складна система обертових, дзеркальних багатогранників чи призм лінз. По цій причині такі понтери бояться струсів ударів.
Через ці складності з оптикою виникла можливість створити систему нижче і надійніше шляхом застосування лінійок крапкових напівпровідникових світло діодів (LED).
І лазерні світлодіодні плоттери мають високу швидкість і їх зручно використовувати як мережева пристрої. Дані плоттери можуть працювати на звичайному папері через це зменшуються їх експлуатаційні витрати.
Світлодіодні плоттери набувають широкого застосування завдяки порівнянню невеликій вартості. Лазерні і світлодіодні плоттери найчастіше використовуються в тих аспектах коли високі вимоги до якості і результативності, але не потрібно кольорового зображення.
Найчастіше це є архітектура, технічні розробки, картографія та інше.
Факси
У даний час в світі широко розвивається практичне використання факсів.
Факси використовуються для посилання і прийому електронним способом графічної інформації на паперовому носії по телефонних каналах зв’язку.
Факси розробляються у відповідності зі стандартним обміном прийнятим міжнародним консультативним комітетом з телефонії і телеграфії.
Завдяки зручності використання факсу набувають широкого розповсюдження (зокрема для ділового переписування. Фіксування інформації і т.д.).
Зараз розрізняють 4 напрямки випуску апаратури факсимільного зв’язку:
-1- Виробництво універсальних стаціонарних факсимільних апаратів
-2- Виробництво портативних малогабаритних факсимільних апаратів.
-3- Розробка високошвидкісних телефаксів для роботи з спеціальними цифровими каналами зв’язку.
-4- Розробка вбудованих в ЕОМ факсимільних контролерів з модемами на основі інформаційних схем і керуючого програмного забезпечення.
В даний час найважливішим напрямком розвитку факсимільного зв’язку є створення засобів засекречування факсимільної інформації для конфіденційних повідомлень.
Стаціонарний факсимільний апарат є настільним приладом з мереживом живленням, що підключається до телефонної мережі і має набір кнопок керування. Індикації, пристрій введення виведення документів (матриця з зчитуванням і термодрук).
Крім того стаціонарні факсимільні апарати комплектуються власники слухавками тобто інтегрують телефонний апарат і мають додаткові вбудовані цифрові інтерфейси для обміну факсимільною інформацією (це може бути напевно не завжди).
Тенденція розвитку факсимільних апаратів, які появилися на міжнародному ринку в 70-80-х рр. іде по шляху зменшення габаритів (зниження споживання. Покращення ергономічних характеристик і якості передачі документів, розширення числа сервісних функцій для ефективного зв’язку.
Факсимільний апарат ас вкладається з блоку живлення, який перетворює напругу до необхідно для факсу, вузла сполучення з телефонною лінією.
Вузол переводить послідовні сигнали, що приймати з лінії у рівнобіжні і навпаки, а також відповідає за зв’язок з лінією і перетворення одержаної інформації в потрібний формат.
Номеронабирач і слухавка служить для зв’язку з абонентом, а також для можливості розмови 2 абонентів.
1 2